Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Byka

Do 23 września Słońce tranzytuje życzliwy znak Panny, kierując uwagę na zaspokojenie potrzeb dzieci, energia powędruje również w kierunku kreatywnej, ale też systematycznej i drobiazgowej pracy na rzecz rozwoju osobowości, samorealizacji i zajmowania się swoim hobby. W czasie pełni Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 10 września w koniunkcji z Neptunem i w korzystnym aspekcie do Urana w waszym znaku, pojawi się dużo emocji związanych z grupą przyjaciół, niektóre Byki wpadną na znakomite pomysły, których realizację lepiej odłożyć, dając sobie czas na przemyślenia i korektę podczas retrogradacji Merkurego od 10 września do 2 października 2022.

Od 15 do 21 września pozostaniecie pod wpływem aspektów Słońca z Neptunem i Plutonem, co zapowiada nasilenie wpływu intuicji, wewnętrznych doznań – okaże się to korzystne dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i działalnością twórczą, pozostałe Byki mogą ulegać chwilowym miłosnym iluzjom, które w ostateczności okażą się toksyczne, ale wpłyną na transformację osobowości, pod warunkiem, że postawicie na wewnętrzną siłę i uwierzycie, że stać was na znacznie więcej, niż przypuszczaliście. 23 września Słońce opuści życzliwą Pannę i wejdzie do Wagi, od razu też utworzy koniunkcję z Merkurym, wycofującym się do Panny – w pierwszej połowie dnia warto przeprowadzić ważne rozmowy, decydujące o warunkach pracy i płacy lub sposobów dochodzenia do zdrowia. Od 24 do 28 września opozycja Słońca do Jowisza wpłynie na poprawę statusu społecznego, nów Księżyca w Wadze, do którego dojdzie 25 września zapowiada zmianę w warunkach pracy.

Wenus już 5 września opuści znak rozrywkowego Lwa i wejdzie do życzliwej Panny, w której jednak nie może rozwinąć pełni swoich możliwości, dlatego miłość napotka na trudniejsze chwile, w których górę weźmie krytycyzm i codzienność. Byki posiadające hobby lub artystyczne zacięcie rozpoczną precyzyjną pracę nad wprowadzeniem pomysłów w życie, w dniach 18–22 września, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie do przebywającego w waszym znaku Urana, możecie liczyć na przebłyski geniuszu lub otrzymacie propozycję pracy, która pozwoli się wam rozwinąć. Od 24 do 28 września Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i w trygonie do Plutona, układ planet sprzyja rozwojowi osobistemu, niektóre Byki uświadomią sobie prawdy, do których nie miały do tej pory dostępu. 29 września Wenus opuści znak Panny i wejdzie do Wagi, którą również włada, miłość wróci do łask, finanse się poprawią, przybędzie pracy, którą lubicie.

Mars w znaku Bliźniąt przez cały miesiąc sprawi, że będziecie bardzo aktywni w sprawach pieniężnych, już w pierwszych dniach miesiąca możecie spodziewać się ekstra przelewu, do czego przyczyni się sekstyl Marsa do Jowisza, ale niestety pójdą za tym większe wydatki. Między 14 a 18 września kwadratura Wenus do Marsa wytworzy napięcie w związku z inwestycją w dom lub rodzinę. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Saturna skłoni do oszczędności, niektóre Byki otrzymają propozycję pracy dającą niewielki, ale za to stały dochód.

Merkury do 10 września biegnie ruchem prostym, potem wejdzie w retrogradację, 23 września wycofa się do znaku Panny i dopiero 2 października zmieni bieg na prosty, zachowajcie więc ostrożność w komunikacji, zwłaszcza dotyczącej spraw związanych ze stanem zdrowia, propozycjami zleceń i współpracy z podwładnymi, upewnijcie się, że zostaliście dobrze zrozumiani, szczególnie między 25 a 28 września, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus i w trygonie do Plutona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *