Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Bliźniąt

Do 23 września Słońce w znaku Panny skieruje uwagę na sprawy rodzinne, niektóre Bliźnięta zdecydują się na remont lub inne prace domowe wymagające precyzji i dokładności, starajcie się zacząć działania przed 10 września, dopóki Merkury biegnie ruchem prostym, bo rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć podczas retrogradacji Merkurego może zaowocować opóźnieniami i problemami w realizacji. 10 września pełnia Księżyca w Rybach w korzystnym aspekcie z Uranem wzbudzi emocje związane z nieoczekiwanymi wydarzeniami rodzinnymi lub zawodowymi.

Od 15 do 21 września Słońce znajdzie się najpierw w opozycji do zwodniczego Neptuna, a następnie w trygonie do potężnego Plutona, w pracy pojawią się jakieś twórcze projekty, nie dla wszystkich łatwe do zrozumienia, w domu natomiast trzeba będzie skorzystać z rezerw lub pożyczek, aby dokonać ważnej inwestycji. 23 września Słońce opuści pracowitą Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, od razu znajdzie się w ścisłej koniunkcji z Merkurym, który jeszcze tego samego dnia po południu wycofa się do Panny, dzień okaże się istotny dla kreatywnych pomysłów, warto przedstawić je przełożonym. 25 września nów Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza sprzyja projektom edukacyjnym, twórczym oraz artystycznym o zasięgu międzynarodowym, warto je teraz przemyśleć i opracować szczegóły we współpracy z innymi, ale z rozpoczęciem poczekajcie do okresu po 2 października, kiedy Merkury, władca waszego znaku, wyjdzie z retrogradacji.

10 września Merkury, władający waszym znakiem, zmieni bieg na wsteczny, 23 września wycofa się do Panny i dopiero 2 października powróci do biegu prostego – przez dwie ostatnie dekady miesiąca starajcie się nie rozpoczynać ważnych przedsięwzięć i unikajcie podejmowania życiowych decyzji, powstrzymajcie się też od zakupu sprzętów elektronicznych oraz służących komunikacji. Od 25 do 28 września Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus w znaku Panny, obie planety utworzą trygon z Plutonem, pojawi się silna potrzeba pozyskania pieniędzy, aby dokonać inwestycji w dom i nieruchomości, wywoła to żywe dyskusje z bliskimi.

Wenus 5 września opuści życzliwego Lwa i wejdzie do znaku Panny, w którym jest słaba, relacje międzyludzkie będą więc opierać się bardziej na kontakcie intelektualnym, niż emocjonalnym, staniecie się też bardziej wymagający i krytyczni w stosunku do domowników, zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z popędliwym Marsem w waszym znaku. Od 18 do 22 września natomiast liczcie się z większymi wydatkami na potrzeby rodziny, do czego zachęci trygon Wenus do Urana. 29 września Wenus zawita do przyjaznej Wagi, w której jest wyjątkowo silna, otworzycie się więc na miłość, związki przeżyją renesans uczuć, staniecie się kreatywni, gotowi nawiązać współpracę, zwłaszcza w dziedzinach związanych z twórczością artystyczną.

Mars przez cały wrzesień i kolejne miesiące aż do marca 2023 roku przebywa w waszym znaku, chęć do działania was nie opuści, staniecie się wyjątkowo asertywni oraz popędliwi, uważajcie tylko na pośpiech w wypowiedziach, aby kogoś nie urazić. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Marsa do Jowisza zapowiada aktywność w dziedzinach związanych z edukacją, kształceniem, wyjazdami zagranicznymi i kontaktami międzynarodowymi. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Saturna wzmocni asertywność, podkręci ambicje i wpłynie na wysoką skuteczność w dążeniu do osiągnięcia celów, szczególnie związanych z działalnością edukacyjną i kontaktami z obcokrajowcami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *