Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Byka

Słońce w życzliwym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, co skieruje uwagę na sprawy związane z karierą, podróżami zagranicznymi oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Między 3 a 7 stycznia, kiedy Słońce utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku, czekają was niespodzianki, które dobrze wróżą przyjaźni oraz kontaktom międzynarodowym. W nocy z 6 na 7 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Raku, ogarną was emocje związane z podróżami, powrotem spraw, które uważaliście za zamknięte, ponieważ pełni towarzyszyć będzie koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem. Miedzy 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna sprzyja twórczości artystycznej oraz działaniom związanym z rozwojem osobistym, macie szansę nawiązać przyjaźń, która przyczyni się do spełnienia marzeń. Od 16 do 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem wymusi zaangażowanie w realizację celów, wymagających dużego wysiłku, na jaw wyjdą skrywane emocje, skłaniające do głębokiego wglądu we własne motywacje. 20 stycznia Słońce opuści przyjaznego Koziorożca i wejdzie do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym na plan pierwszy wyjdą ambicje i zmiana podejścia do spraw zawodowych, nów Księżyca, do którego dojdzie 21 stycznia w tym znaku, zapowiada rozpoczęcie nowego oryginalnego projektu, który pchnie karierę do przodu. Między 22 a 27 stycznia korzystny sekstyl Słońca do Jowisza przyniesie okazję, wartą wykorzystania dla podniesienia statusu społecznego. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa w Bliźniętach zapowiada większy dochód, ale też znaczniejsze wydatki.

Miesiąc rozpocznie się koniunkcją Wenus z pożądliwym Plutonem, niektóre Byki zaczną rozliczać się emocjonalnie i finansowo. 3 stycznia Wenus opuści znak życzliwego Koziorożca, wkroczy do Wodnika i od razu znajdzie się w niezwykle korzystnym aspekcie do dobroczynnego Jowisza, co wpłynie na poprawę relacji zawodowych, może też przynieść niektórym Bykom awans lub znaczną podwyżkę. Od 7 do 11 stycznia trygon Wenus do Marsa przyniesie zwiększenie pożądania w związkach a także wzrost zarobków. Kwadratura Wenus do Urana, do której dojdzie między 13 a 17 stycznia, ostrzega przed konfliktem w zawodowej przyjaźni, mającej wpływ na ostateczny kształt wspólnego projektu. Od 21 do 24 stycznia koniunkcja Wenus z surowym Saturnem wprowadzi ograniczenia w kontaktach towarzyskich i zawodowych. 27 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwych Ryb, nabierając mocy sprawczej, co wpłynie korzystnie na przyjaźnie oraz relacje w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania.

Mars w Bliźniętach 12 stycznia powróci do biegu prostego, staniecie się bardziej aktywni w zdobywaniu finansów, zaczniecie też odważniej wydawać pieniądze, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie do Marsa.

Merkury w Koziorożcu do 18 stycznia jest w retrogradacji, co utrudnia komunikację. W pierwszych dniach nowego roku znajdziecie się pod wpływem sekstylu cofającego się Merkurego do intuicyjnego Neptuna, powróci jakaś przyjaźń, która przerwała się w niewyjaśnionych okolicznościach, warto w tym czasie skupić się na wprowadzeniu poprawek do twórczych lub artystycznych projektów lub powrócić do codziennych praktyk medytacyjnych. Między 7 a 9 stycznia trygon Merkurego retro do Urana w waszym znaku zaprocentuje powrotem błyskotliwych pomysłów, które warto jeszcze zweryfikować i wprowadzić w życie dopiero w ostatnich dniach miesiąca, kiedy dojdzie ponownie do tego samego aspektu, ale już z Merkurym biegnącym ruchem prostym.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *