Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Bliźniąt

Słońce tranzytuje znak Koziorożca do 20 stycznia, kierując uwagę na zarządzanie wspólnym stanem posiadania. Między 3 a 7 stycznia trygon Słońca do Urana pomoże uświadomić sobie ukryte motywacje, jakie wami kierują, natomiast pełnia Księżyca w Raku, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, uzewnętrzni emocje związane z rodzinnymi finansami, 7 stycznia cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca a to oznacza, że powrócą problemy, które uważaliście za rozwiązane, uświadomicie sobie, że trzeba coś poprawić, aby ruszyć dalej. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna uwrażliwi was na twórcze i kreatywne podejście do zarządzania, niektóre Bliźnięta uruchomią wyobraźnię w zawodowych projektach, co przełoży się na lepsze zarobki. Od 16 do 20 stycznia Słońce w koniunkcji z Plutonem skłoni do skorzystania z rezerw, pożyczek lub dotacji. 20 stycznia Słońce opuści wymagającego Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym nadejdzie czas na podniesienie kwalifikacji, rozpoczęcie nauki, nawiązanie międzynarodowych przyjaźni, co zapowiada nów Księżyca, do którego dojdzie już 21 stycznia. Jeszcze lepiej zapowiadają się kolejne dni, ponieważ od 22 do 27 stycznia Słońce znajdzie się w sekstylu z dobroczynnym Jowiszem, pojawi się okazja, aby rozpocząć naukę lub wybrać się w podróż, nawiązać prominentne znajomości, podnieść status społeczny. W ostatnich dniach miesiąca Słońce znajdzie się w trygonie z Marsem w waszym znaku, co doda energii i skłoni do współpracy oraz większej niż zwykle aktywności, prowadzącej do osiągnięcia postawionych przed sobą celów.

Merkury porusza się biegiem wstecznym do 18 stycznia, tranzytując znak ambitnego Koziorożca, nie jest wskazane w tym czasie rozpoczynanie nowych projektów, zwłaszcza związanych z inwestycjami, powiedzie się natomiast wprowadzenie poprawek do kontynuowanych przedsięwzięć, trzeba się zastanowić co nie działa właściwie, szczególnie w zarządzaniu wspólnymi finansami. W pierwszych dniach miesiąca Merkury cofając się znajdzie się ponownie w sekstylu do Neptuna, co pozwoli się rozluźnić i skorzystać z intuicji oraz kreatywności w realizowanych projektach zawodowych. Między 7 a 9 stycznia trygon Merkurego retro do Urana sprawi, że przypomnicie sobie oryginalne pomysły, które odłożyliście kiedyś do lamusa, czas na ich realizację nadejdzie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Merkury ponownie utworzy ten sam aspekt, tym razem poruszając się biegiem prostym, a więc zmierzając we właściwym kierunku.

W pierwszych dniach stycznia Wenus, planeta miłości i przyjemności, znajdzie się w koniunkcji z przytłaczającym Plutonem, na wierzch wyjdą ukryte i zamiecione pod dywan problemy w związkach, również w finansach wystąpią problemy – trzeba będzie spłacić długi lub skorzystać z pożyczki, wszystko ostatecznie znajdzie swoje korzystne rozwiązanie, kiedy Wenus zmieni znak, wkroczy do życzliwego Wodnika i znajdzie się w sekstylu do dobroczynnego Jowisza, niektóre Bliźnięta zaprzyjaźnią się z osobami prominentnymi, obcokrajowcami lub w inny sposób doświadczą przyjemności ze strony przyjaciół. Między 7 a 11 stycznia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z Marsem, przebywającym w waszym znaku, do stałych związków powróci namiętność, noce staną się gorące, randki pełne emocji, nabierzecie ochoty do flirtów oraz seksualnych ekscytacji – ostrożność natomiast zachowajcie od 13 do 17 stycznia, bo kwadratura Wenus z Uranem może doprowadzić do niespodziewanej kłótni a nawet zerwania znajomości. Dni od 21 do 24 stycznia wiązać się będą z poczuciem samotności oraz trudności w relacjach z bliskimi, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem. 27 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do Ryb, gdzie czuje się znakomicie, możecie więc liczyć na rozwój uczuć, nawiązanie kontaktów towarzyskich korzystnych dla dalszej kariery.

Mars w waszym znaku biegnie ruchem wstecznym do 12 stycznia, możecie więc odczuwać w tym czasie spadek energii, natomiast końcówka miesiąca, kiedy Słońce utworzy trygon z Marsem, zapowiada się niezwykle aktywnie i emocjonująco.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *