Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Byka

Słońce w znaku Lwa przebywa do 23 sierpnia, kierując uwagę na sprawy rodzinne i domowe, już 1 sierpnia dojdzie do pierwszej w tym miesiącu pełni Księżyca w rewolucyjnym Wodniku, co rozbudzi emocje w związku z zawodowymi wyzwaniami, dodatkowo trygon Marsa do Jowisza zapewni skuteczne działanie, służące rozwojowi osobistemu, zdobywaniu wiedzy, pomnażaniu majątku a przede wszystkim podróżowaniu i sprawianiu sobie przyjemności. W dniach od 5 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza w waszym znaku przyniesie korzyści dla domu i rodziny, niektóre Byki wybiorą się w wymarzoną podróż zagraniczną, inne rozpoczną nowy kurs poszerzający horyzonty, nie obejdzie się jednak bez napięcia z tym związanego, nic samo nie przyjdzie, trzeba się będzie postarać, aby mieć zyski. 16 sierpnia dojdzie do nowiu Księżyca w kwadraturze do Urana w waszym znaku, coś będzie musiało się zakończyć, aby rozpocząć nowy etap w życiu, niektóre Byki podejmą decyzje, które radykalnie zmienią sytuację rodzinną. 23 sierpnia Słońce opuści dumnego Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, gdzie przebywają już Mars i Merkury, całą energię skierujecie na cierpliwą pracę, która zapewni rozwój osobisty i ostatecznie sprawi wiele przyjemności, jedynie w dniach 25 – 29 sierpnia możecie poczuć się przeciążeni pracą a relacje z przyjaciółmi natrafią na ograniczenia, gdy Słońce ustawi się w opozycji do Saturna. Ostatniego dnia sierpnia będzie miała druga w tym miesiącu pełnia Księżyca, tym razem w marzycielskich, życzliwych Rybach, emocje rozbudzą relacje przyjacielskie oraz zawirowania miłosne.

Wenus, władczyni waszego znaku, przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym w znaku rozrywkowego Lwa, niektóre związki rodzinne mogą się skomplikować, szczególnie między 7 a 11 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem, na wsparcie domowników natomiast możecie liczyć podczas koniunkcji Wenus ze Słońcem, w dniach 12-14 sierpnia, niektóre Byki doświadczą nawrotu uczuć, które wydawały się wypalone. Od 20 do 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku ostrzega przed rozrzutnością, niektórym Bykom uda się jednak odzyskać pieniądze, o które musiały walczyć.

Mars do 27 sierpnia przebywa w racjonalnej Pannie, co wpłynie pozytywnie na zrewolucjonizowanie i jednocześnie uporządkowanie przestrzeni związanych z waszym hobby, zwłaszcza gdy Mars znajdzie się w trygonie do Urana w waszym znaku, w okolicach nowiu Księżyca, do którego dojdzie 16 sierpnia. Między 20 a 24 sierpnia, podczas opozycji Marsa do zwodniczego Neptuna, możecie wykazać się nadmiernym krytycyzmem w stosunku do dzieci, natomiast spotkania z przyjaciółmi okażą się pełne nostalgicznych wspomnień. Od 23 do 27 sierpnia Mars w trygonie do Plutona obdarzy was siłą i wytrwałością w pokonywaniu wszelkich przeciwności. Po 27 sierpnia, kiedy Mars zawita do znaku Wagi, aktywność skierujecie na nawiązywanie relacji ważnych dla waszego zdrowia oraz pozyskiwanie zleceń na dodatkową pracę.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w życzliwej Pannie, gdzie jest bardzo mocny, dlatego praca wymagająca uważności oraz precyzji pójdzie wam jak z płatka, ale i tak po 24 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, trzeba będzie wprowadzić poprawki do rozpoczętych wcześniej projektów. 2 sierpnia Merkury znajdzie się w opozycji do Saturna, co utrudni zajmowanie się tym, co może sprawić przyjemność, pojawią się opóźnienia w planowanych spotkaniach towarzyskich. Od 9 do 11 sierpnia natomiast Merkury w trygonie do Jowisza w waszym znaku ułatwi przeprowadzenie każdej sprawy, powiodą się podróże zagraniczne, szkolenia, rozpoczęcie nauczania. Po 24 sierpnia, gdy Merkury wejdzie w retrogradację, unikajcie rozpoczynania twórczych przedsięwzięć, natomiast mogą powrócić projekty, którymi już kiedyś się zajmowaliście.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *