Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Bliźniąt

Słońce tranzytuje życzliwego Lwa do 23 sierpnia, co przyczyni się do większej niż zwykle mobilności i ruchliwości, to dobry czas na krótkie podróże oraz promowanie swojej osoby. 1 sierpnia dojdzie do pierwszej w tym miesiącu pełni Księżyca w przyjaznym Wodniku, której towarzyszyć będzie wzmacniający aktywność trygon Marsa do Jowisza, działalność skierujecie na realizację marzeń związanych z domem i nieruchomościami, niektóre Bliźnięta zaangażują się w remont mieszkania. Między 5 a 9 sierpnia czekają was napięcia, które wywołać może wyjazd zagraniczny lub pobyt w miejscu odosobnienia, na przykład w szpitalu, sanatorium lub leśnym zaciszu, na co wskazuje kwadratura Słońca do Jowisza. 16 sierpnia dojdzie do nowiu Księżyca w Lwie w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, co zapowiada krótką niezapowiedzianą podróż, początek wydarzeń, które wywrócą do góry nogami niektóre aspekty życia, mogą się psuć komputery lub inne sprzęty elektroniczne, łatwo się uda je jednak naprawić, ponieważ jednocześnie Mars utworzy korzystny aspekt z Uranem. 23 sierpnia Słońce opuści życzliwego Lwa i wejdzie do zapobiegliwej Panny, uwagę skierujecie na ochronę zdrowia i porządkowanie spraw domowych i rodzinnych. W dniach od 25 do 29 sierpnia opozycja Słońca do Saturna osłabi was energetycznie, tymczasem trzeba się będzie zmierzyć z większymi niż zwykle wyzwaniami w pracy. 31 sierpnia dojdzie do kolejnej w tym miesiącu pełni Księżyca, tym razem w znaku nostalgicznych Ryb, emocje rozbudzi konieczność pogodzenia obowiązków zawodowych z domowymi.

Merkury, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w znaku sumiennej Panny, gdzie może rozwinąć pełnię swego potencjału, dlatego poczujecie się pewnie zajmując się planowaniem i organizacją życia rodzinnego. 2 sierpnia Merkury znajdzie się w opozycji do wymagającego Saturna, niektóre Bliźnięta poczują się przytłoczone obowiązkami, jakie na nich spadną, osoby z problemami zdrowotnymi odczują wzrost dolegliwości, szczególnie ze strony kręgosłupa, co utrudni poruszanie się, natomiast miedzy 9 a 11 sierpnia, kiedy Merkury utworzy trygon ze szczodrym Jowiszem, odniesiecie korzyści z wynajmu lub obrotu nieruchomościami, niektóre Bliźnięta wybiorą się w zagraniczną podróż, obfitującą w szczęśliwe wydarzenia, powiodą się szkolenia i kursy. 24 sierpnia Merkury w Pannie zacznie się cofać, do 15 września unikajcie rozpoczynania remontów oraz innych projektów wymagających precyzji i dokładności, bo sprawy będą podążać w niewłaściwym kierunku.

Wenus tranzytuje życzliwego Lwa przez cały miesiąc, poruszając się biegiem wstecznym, co okaże się korzystne dla osób, które pragną naprawić relacje w związkach, nie jest wskazane natomiast rozpoczynanie nowych romansów. Miedzy 7 a 11 sierpnia Wenus w kwadraturze do buntowniczego Urana zafunduje sprzeczki, a nawet zerwanie relacji osobom, które coś ukrywały przed partnerem. Sytuację uda się naprawić w dniach od 12 do 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, warto w tym czasie wybrać się w krótką podróż, która obydwojgu sprawi przyjemność i dostarczy rozrywek. Od 20 do 24 sierpnia Wenus w kwadraturze do Jowisza przyniesie radosne wydarzenia w podróży, może się to jednak wiązać z nadmiernymi wydatkami na cele lub przedmioty luksusowe.

Mars do 24 sierpnia przebywa w znaku pracowitej Panny, co może was uczynić nadmiernie krytycznymi wobec domowników, zwłaszcza w okolicach pełni i nowiu Księżyca, będą to bowiem okresy jego największej aktywności. Między 20 a 24 sierpnia opozycja Marsa do Neptuna wprowadzi nieco zamieszania w sprawach rodzinnych i zawodowych. 24 sierpnia Mars zawita do życzliwej Wagi, aktywność skierujecie na związki międzyludzkie, będziecie się także starać zapewnić moc rozrywek i przyjemności osobom bliskim sercu.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *