Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Byka

Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, kierując uwagę na sprawy rodzinne i domowe. Pierwsze dni miesiąca przyniosą wielkie zmiany, na co wskazuje niezwykle energetyczna koniunkcja pobudzającego Marsa z nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku, decyzje mogą zostać podjęte nagle a rozwiązania radykalne – działający w tym samym czasie trygon Słońca do Jowisza podpowiada, że niektóre Byki wybiorą się na wakacje, o których od dawna marzyły, inne zdecydują się na emigrację, jeszcze inne zaczną świętować edukacyjne sukcesy dzieci, w każdym razie czekające was zmiany w wielu przypadkach okażą się w konsekwencji korzystne.

Od 8 do 14 sierpnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do nieprzewidywalnego Urana w koniunkcji z Węzłami Księżycowymi, 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku, co dodatkowo podkręci emocje, ponieważ większego znaczenia nabiorą sprawy zarówno rodzinne, jak i zawodowe, które trudno będzie pogodzić, w każdym razie stres jest nieunikniony. Od 12 do 17 sierpnia natomiast opozycja Słońca do Saturna postawi was w sytuacji ograniczeń, kariera zawodowa natrafi na trudności, na niektóre rozwiązania trzeba będzie poczekać, spotkacie się z wyzwaniami w pracy. 23 sierpnia Słońce opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, tworząc od razu napięty aspekt z Marsem – do końca sierpnia aktywność skierujecie na działania wymagające kreatywności, zwrócicie też uwagę na rozwój edukacyjny dzieci, zwłaszcza tych, które zmieniają szkołę, co podkreśla nów Księżyca, do którego dojdzie 27 sierpnia w Pannie.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 11 sierpnia, realizując pełną moc, macie więc czas, aby wykorzystać jej dobroczynny wpływ, zwłaszcza że miesiąc rozpocznie się korzystnymi aspektami waszej władczyni z aktywizującym Marsem i nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku, co jest dobrą wiadomością przede wszystkim dla osób zakochanych lub poszukujących swojej drugiej połówki. W związkach nastaną bardziej namiętne i jednocześnie romantyczne dni w okresie od 5 do 11 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona, ważne zmiany też nastąpią w sprawach finansowych i w stanie posiadania. 11 sierpnia Wenus zawita do szczodrego Lwa, zaczniecie więcej uczucia okazywać dzieciom oraz domownikom, zapewniając im jednocześnie wiele rozrywek. Najlepsze dni nadejdą między 16 a 18 sierpnia, kiedy Wenus utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, to właściwy moment na podróże i zorganizowanie udanego urlopu. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus znajdzie się w trudnej sytuacji, odbierze bowiem napięte aspekty ze strony Węzłów Księżycowych, Urana i Saturna, trzeba się będzie zmierzyć z nieprzewidzianymi i ograniczającymi sytuacjami.

Mars jeszcze do 20 sierpnia przebywa w waszym znaku, zanim zawędruje do Bliźniąt, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym, od waszej szybkiej reakcji zależy sukces najważniejszych spraw w waszym życiu, głównie finansowych, macie szanse uzyskać niezależność, ale wiązać się to będzie z rezygnacją z wszystkiego, co dobrze znane. Między 4 a 11 sierpnia kwadratura Marsa do Saturna będzie testować waszą odporność, szczególnie w sprawach zawodowych, natomiast sekstyl Marsa do Neptuna od 8 do 16 sierpnia pomoże poradzić sobie z działalnością twórczą i walką z uzależnieniami, poprawi też relacje w przyjaźniach. Między 10 a 19 wpływ trygonu Marsa z Plutonem wpłynie na skuteczność w podjętych działaniach, szczególnie związanych z edukacją oraz sprawami międzynarodowymi. 20 sierpnia Mars opuści wasz znak, odetchniecie z ulgą i aktywność skierujecie na sprawną komunikację oraz zabezpieczenie finansowe.

Merkury tranzytuje znak Lwa do 4 sierpnia, w życzliwej Pannie przebywa do 26 sierpnia, potem wchodzi do dyplomatycznej Wagi, ważne decyzje najlepiej podejmować między 14 a 18 sierpnia, gdy utworzy korzystny aspekt z Uranem w waszym znaku, natomiast ostrożność zachowajcie od 19 do 25 sierpnia, gdy znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, bowiem kierować wami będą silne emocje, które mogą zaburzyć obraz rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *