Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Barana

Słońce przebywające w życzliwym Lwie do 23 sierpnia zachęci do skorzystania z wakacyjnych atrakcji, nawet Barany, które urlop mają już za sobą znajdą czas i okazję, aby dobrze się zabawić, towarzyszyć im przy tym będzie energia i dobry humor bez względu na okoliczności. Miesiąc rozpocznie się pięknym trygonem Słońca do Jowisza w waszym znaku, co zapowiada sukcesy i ułatwienia w podróży, liczcie się jednak z dużymi wydatkami a nawet nieoczekiwaną zmianą sytuacji finansowej, co przyniesie koniunkcja Marsa, władcy waszego znaku, z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, do której dojdzie w pierwszych dniach sierpnia.

Pełnia Księżyca zwykle budzi emocje, jesteśmy w tym czasie bardziej pobudzeni. Tym razem w okolicach pełni, do której dojdzie 12 sierpnia w Wodniku, emocje będą niezwykle podkręcone, ponieważ do tego układu dołączy się napięty aspekt Słońca do Urana oraz Węzłów Księżycowych – sprawy finansowe nabiorą szczególnego znaczenia, będziecie zmuszeni wykazać się dużym stopniem kreatywności, relacje z przyjaciółmi mogą się pogorszyć. Między 12 a 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna wprowadzi ograniczenia w kontaktach międzyludzkich, niektóre Barany stracą przyjaciół, inne będą zmuszone zrezygnować z dotychczasowych ulubionych zajęć. 23 sierpnia Słońce opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, rozpocznie się miesiąc, w którym trzeba będzie skierować uwagę na nadrobienie zaległości po wakacyjnym wypoczynku, zwłaszcza że Słońce od razu znajdzie się w kwadraturze z Marsem w Bliźniętach, więc przybędzie pilnych spraw do załatwienia. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 27 sierpnia, przyniesie rozpoczęcie nowego zawodowego projektu lub biznesowego zlecenia.

Mars w Byku przebywa do 20 sierpnia, ale już w pierwszych dniach miesiąca da o sobie znać jego waleczna energia, kiedy znajdzie się w koniunkcji z buntowniczym Uranem – niektóre Barany pod wpływem impulsu podejmą radykalne decyzje finansowe, uważajcie jednak, bo ten układ planet zapowiada prawdziwą rewolucję. Między 4 a 11 sierpnia kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że wasze działania i finansowa aktywność natrafią na ograniczenia, natomiast między 10 a 19 sierpnia trygon Marsa do Plutona sprawi, że będziecie zdolni góry przenosić, czeka was głęboka transformacja, w pracy zawalczycie o duże zyski, ale będziecie musieli pokonać własne słabości. 20 sierpnia Mars opuści znak Byka, w którym nie miał pola do popisu i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, aktywność skierujecie na zdobywanie wiedzy i doświadczeń, w większym stopniu zaczniecie eksplorować media społecznościowe.

Wenus we wrażliwym Raku przebywa do 11 sierpnia, potem zagości w szczodrym i dumnym Lwie. W pierwszym tygodniu miesiąca korzystne aspekty z Marsem i Uranem sprzyjają przede wszystkim osobom szukającym swojej drugiej połówki, w życiu niektórych Baranów miłość pojawi się nagle i niespodziewanie i od razu znajdzie swoje spełnienie, jest to dobry aspekt nie tylko dla zakochanych, ale również dla transakcji związanych z nieruchomościami. Między 5 a 11 sierpnia Wenus w trygonie do niepewnego Neptuna i opozycji do transformującego Plutona rozbudzi romantyczne oczekiwania i trudną do opanowania namiętność. 11 sierpnia Wenus opuści rodzinnego Raka i wejdzie do życzliwego Lwa, zaczniecie romansować na całego, szczególnie między 16 a 20 sierpnia, kiedy utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku – nadmiar wrażeń i okazji może jednak zakończyć się konfliktem, a nawet zerwaniem relacji, kiedy w ostatnich dniach miesiąca Wenus znajdzie się w niekorzystnych aspektach z nieprzewidywalnym Uranem i ograniczającym Saturnem.

Merkury w życzliwym Lwie przebywa do 4 sierpnia, potem przechodzi do zdyscyplinowanej Panny, w której pozostanie do 26 sierpnia, zanim wejdzie do przeciwległego znaku Wagi. Każda praca pójdzie wam jak z płatka między 14 a 18 sierpnia, kiedy znajdzie się korzystnym aspekcie z błyskotliwym Uranem i Węzłami Księżycowymi, natomiast między 20 a 23 sierpnia Merkury w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona może wpłynąć na brak rozeznania w sprawach zdrowotnych. W ostatnich dniach miesiąca trygon Merkurego w przeciwległej Wadze do Marsa w Bliźniętach sprawi, że w sposób jasny i konkretny ustalicie priorytety w relacji partnerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *