Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Wodnika

Słońce do 22 sierpnia przebywa w przeciwległym znaku Lwa, koncentrując uwagę na związkach. Pierwsze dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana oraz Marsa do Jowisza. Napięcie powstanie zarówno w związkach miłości, jak i przyjaźni. Dodatkowo emocje podkręci pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 3 sierpnia. Opozycja Merkurego do Saturna zmusi do ograniczeń i zwięzłego wyrażania swoich racji, co zwykle nie leży w waszej naturze. Osoby kreatywne mogą jednak liczyć na sukces, pod warunkiem, że sprostają wyzwaniu. Między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się bardzo aktywni i skuteczni w komunikacji. 22 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami.

Merkury do 5 sierpnia przebywa jeszcze w Raku, ale kiedy wkroczy do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, odczujecie wzmożoną potrzebę wymiany informacji, a związki międzyludzkie jeszcze bardziej się rozszerzą, poznacie mnóstwo nowych ludzi, z którymi trzeba będzie omówić wiele spraw. Między 9 a 11 sierpnia starajcie się opanować emocje, bo pod wpływem kwadratury Merkurego do Urana może dojść do nerwowych sytuacji, zarówno w domu, jak i w pracy. 20 sierpnia Merkury opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, w ostatniej dekadzie miesiąca trzeba się będzie rozliczyć z dotacji, kredytów oraz wspólnych inwestycji. Merkury w korzystnym aspekcie Urana i Jowisza zafunduje wam między 24 a 30 sierpnia dodatkowe przychody, skorzysta na tym rodzina, ale część środków horoskop radzi zachować dla siebie.

Wenus w pierwszym tygodniu sierpnia tranzytuje przyjazny znak Bliźniąt, wpływając na kreatywność oraz rozwój uczuć. 7 sierpnia Wenus wkroczy do Raka, zwrócicie większą uwagę na kwestie zdrowia, a gotowanie zacznie wam sprawiać prawdziwą przyjemność. Miedzy 17 a 19 sierpnia, podczas trygonu Wenus z Uranem, wymyślicie jak najlepiej zarządzać domowym budżetem, wykażecie się kulinarnym talentem i zamiłowaniem do prac domowych. Wodniki posiadające zwierzęta poświęcą im wiele czasu i uczuć. Szczególnie między 23 a 30 sierpnia czeka was wiele radości z tym związanych.

Mars w życzliwym znaku Barana przez cały miesiąc wpłynie na intensywne kontakty i wzmocni aktywność w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Wskazany jest ruch na świeżym powietrzu i uprawianie jakiejś dziedziny sportu, nie powinniście jednak przeceniać swoich możliwości, szczególnie miedzy 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i w kwadraturze z potężnym Plutonem. Możecie w tym czasie nawiązać kontakt z kimś o trudnej osobowości lub zaangażować się w cudze problemy. Między 21 a 27 sierpnia Mars w kwadraturze do Saturna utrudni kontakty z osobami starszymi i wymagającymi, nie starajcie się na siłę zmieniać czegoś, czego się zmienić nie da.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *