Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Koziorożca

Do 22 sierpnia Słońce w Lwie skieruje uwagę na zabezpieczenie finansowe oraz ważne inwestycje. Zachowajcie ostrożność na początku miesiąca, ponieważ kwadratura Słońca z Uranem oraz Marsa z Jowiszem skłoni was do nieprzemyślanych działań lub sprawi, że z powodu nadmiernej zachowawczości zrezygnujecie z okazji, jaka się przed wami pojawi. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 3 sierpnia oraz opozycja Merkurego do Saturna w waszym znaku, rozbudzi lęki i utrudni kontakty, wpłynie też na brak decyzyjności. Najlepszy czas dla wspólnego budżetu nadejdzie między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z wyzwalającym aktywność Marsem. Generalnie dwie pierwsze dekady miesiąca warto spędzić na wakacjach, w oderwaniu od zawodowych zobowiązań, ponieważ kiedy 22 sierpnia Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Panny, rozpoczną się wyzwania, którym chętnie poświęcicie czas i energię.

Wenus przez pierwszy tydzień sierpnia przebywa w Bliźniętach, natomiast 7 sierpnia wkroczy do przeciwległego znaku Raka, rozbudzając pragniecie miłości i kierując uwagę na związki. Między 17 a 19 sierpnia Wenus w sekstylu do Urana postawi na waszej drodze osobę niezwykłą, oryginalną i atrakcyjną, niektóre Koziorożce zapomną o całym świecie, tak bardzo się zadurzą, inne nawiążą krótkotrwałą, ale niezwykle inspirującą przyjaźń. Romantycznie, radośnie i namiętnie zrobi się w ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy Wenus utworzy aspekty z Neptunem, Jowiszem i Plutonem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, aktywizując sferę rodzinną oraz zawodową. Macie szansę zostać specjalistami w swojej dziedzinie, powinniście jednak zwrócić szczególną uwagę na swoje zachowanie między 8 a 15 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Plutonem w waszym znaku, ponieważ będziecie mieć tendencję do wpadania w złość w przypadku sprzeciwu ze strony domowników lub współpracowników. Powinniście uświadomić sobie, że nie wszyscy dysponują taką odpornością i siłą przetrwania, jak wy, możecie nieopatrznie kogoś skrzywdzić swoimi nadmiernymi wymaganiami. Wyjątkowo asertywni natomiast okażecie się między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Saturnem.

Merkury w przeciwległym Raku przebywa do 5 sierpnia, potem przesunie się do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia. Najlepszy użytek ze swojej praktycznej natury odniesiecie w ostatniej dekadzie sierpnia, kiedy Mars zagości w przyjaznej Pannie. Wielki trygon, jaki utworzy Merkury z Uranem w Byku oraz Jowiszem w waszym znaku, przyniesie znakomite pomysły oraz twórczą inspirację, otrzymacie szansę, aby wykazać się inwencją i kreatywnością.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *