Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Wagi

Słońce tranzytuje znak Ryb do 20 marca, kierując uwagę na sprawy związane ze zdrowiem oraz warunkami pracy. Nów Księżyca w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Urana, do którego dojdzie 2 marca, może okazać się początkiem międzynarodowego projektu, w który zaangażujecie swoje siły, starając się pracować dla dobra innych. Zdrowie powinno w tym czasie ulec znacznej poprawie, pojawi się szansa na skuteczną terapię, jeśli zmagacie się z przewlekłą chorobą. Wagi pracujące na zlecenie lub prowadzące usługi dla ludności otrzymają wiele zleceń.

Między 11 a 15 marca Słońce w koniunkcji z Neptunem wpłynie korzystnie na osoby zajmujące się twórczością lub wykonujące działalność artystyczną, możecie liczyć na natchnienie i życzliwość muz, natomiast Wagi ze skłonnością do uzależnień przeżyją chwile słabości. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, pojawią się emocje i potrzeba odpoczynku, sekstyl Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 marca, pozwoli stanąć mocno na nogach i pokonać poczucie niemocy. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego znaku Barana, kierując uwagę na sprawy partnerskie.

Do 6 marca Wenus, władczyni waszego znaku, pozostanie w bardzo trudnej sytuacji, bo z jednej strony towarzyszy jej zdobywczy Mars, z drugiej pożądliwy Pluton, co może wpłynąć korzystnie na relacje w związkach, które ogarnął marazm i rutyna, rozbudzając zmysły i powodując wzrost namiętności, pozostałe Wagi poczują się jednak zdominowane przez osoby znacznie od nich silniejsze i agresywne. Presja, a nawet przemoc, z jaką spotkacie się zarówno w rodzinie, jak i w pracy, wzbudzi sprzeciw i silne emocje, również sytuacja w Ukrainie przyczyni się do uczucia przymusu i dyskomfortu. 6 marca obydwie planety opuszczą znak Koziorożca i wejdą do Wodnika, presja nieco zelżeje, niektóre Wagi nawiążą namiętny romans, który nie będzie już odbierany jako zagrożenie.

Od 17 do 25 marca, kiedy najpierw Wenus a następnie Mars znajda się w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, niektóre romanse po prostu się zakończą, w dodatku niespodziewanie i bez ostrzeżenia. Koniunkcja Wenus z Saturnem w ostatnich dniach miesiąca ograniczy porozumienie z obiektem westchnień.

Merkury w życzliwym znaku Wodnika przebywa do 10 marca, co zaowocuje dobrymi relacjami z dziećmi oraz pomysłowością w realizacji projektów, wymagających kreatywnego myślenia, jedynie na początku miesiąca, w okolicach 2 marca, koniunkcja Merkurego z wymagającym Saturnem wprowadzi utrudnienia w komunikacji i przekazie informacji. 10 marca Merkury zmieni znak, wejdzie do zagubionych Ryb, tracąc wiele ze swojej mocy, osoby skłonne do depresji doświadczą pogorszenia nastroju w wyniku napływu niesprawdzonych informacji, docierających z zagranicy, warto zacząć medytować i słuchać intuicji, zwłaszcza od 16 do 18 marca, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt z odkrywczym Uranem, możecie w tych dniach wpaść na pomysł jak zdobyć dodatkowe środki na działalność charytatywną lub twórczą.

Między 19 a 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja uzyskaniu poparcia ze strony osób prominentnych, natomiast koniunkcja Merkurego z niepewnym Neptunem, do której dojdzie 24 marca, przyniesie jakiś rodzaj rozczarowania lub wyniki badań okażą się niejasne i wątpliwe. 27 marca Merkury zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Barana, rozpoczynając okres nawiązywania współpracy, podpisywania umów i prowadzenia skutecznych negocjacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *