Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Strzelca

Słońce do 20 marca przebywa w Rybach, kierując uwagę na sprawy rodzinne. Już na początku miesiąca, bo 2 marca, dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, władcą waszego znaku, w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, czekają was niespodzianki, niektóre Strzelce otrzymają propozycję dobrze płatnego zlecenia, inne zdecydują się na wyjazd zagraniczny, pomimo trudniej sytuacji na świecie, jeszcze inne zaczną dzielić się wiedzą, w każdym razie pierwszy tydzień miesiąca niejednym was zaskoczy.

Od 11 do 15 marca koniunkcja Słońca z mglistym Neptunem zwróci uwagę na potrzeby osób chorych, zagubionych, poszukujących drogi wyjścia z trudnej sytuacji, korzystnie wpłynie na projekty artystyczne, skłoni jednak do ucieczki od problemów – w najlepszym przypadku w medytacje lub twórcze działania, w najgorszym w alkohol oraz inne używki. Pełnia Księżyca w znaku Panny, do której dojdzie 18 marca, wzbudzi emocje na linii praca – dom. Od 16 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona doda wam siły i determinacji w zdobywaniu środków finansowych. 20 marca Słońce opuści melancholijne Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, nabierzecie chęci do działania i skierujecie energię oraz aktywność na samorealizację.

Wenus i Mars ręka w rękę wędrują przez znak Koziorożca, wpływając na stan posiadania – od dłuższego czasu pojawiają się pieniądze, ale jeszcze szybciej znikają, co może być frustrujące, szczególnie w pierwszym tygodniu marca, ponieważ obie planety znajdą się w koniunkcji z zaborczym Plutonem, wasze wysiłki o zatrzymanie na dłużej środków na koncie okażą się próżne, zaleje was fala zaległych zobowiązań i rachunków do zapłacenia. Sytuacja poprawi się po 6 marca, kiedy obydwie planety zawitają do życzliwego Wodnika, rozluźnicie się i zaczniecie w większym stopniu korzystać z przyjemności życia, szczególnie tych związanych ze zmysłowym spełnieniem.

Ostrożność na drogach i w relacjach z podwładnymi lub zleceniodawcami powinniście zachować między 17 a 25 marca, kiedy zarówno Wenus, jak i Mars utworzą destrukcyjny i konfliktowy aspekt z Uranem w Byku, uważajcie też w tym czasie na zdrowie. Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem w znacznym stopniu ograniczy mobilność oraz możliwość korzystania z przyjemności.

Mocny Merkury przebywa w życzliwym Wodniku do 10 marca, warto w tym czasie zatroszczyć się o sprawy, wymagające podejmowania przemyślanych i rozsądnych decyzji, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w towarzystwie budującego długotrwałe struktury Saturna. Między 10 a 27 marca Merkury w Rybach straci sporo ze swojej mocy, dni między 16 a 18 marca, podczas sekstylu Merkurego do Urana, okażą się korzystne dla osób obdarzonych dużą wyobraźnią, kreatywnych i twórczych, pozostałe Strzelce mogą poczuć się zagubione i niepewne tego, co ich czeka. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 22 marca przyniesie dobre wiadomości, niektóre osoby mogą spodziewać się gości z zagranicy, natomiast między 21 a 25 marca koniunkcja Merkurego z niepewnym Neptunem stanie się przyczyną wyciagnięcia błędnych wniosków na podstawie niespójnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *