Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Raka

Do 20 marca Słońce przebywa w życzliwym znaku Ryb, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe a także wszystko, co jest związane z edukacją. 2 marca późnym wieczorem dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Urana, co może okazać się początkiem prawdziwej przyjaźni, niektóre Raki zaangażują się w działalność charytatywną lub pomoc dla uciekinierów z rejonów ogarniętych wojną na Ukrainie. W atmosferze z jednej strony poczucia zagrożenia, jakie przynosi nagromadzenie agresywnych planet w przeciwległym Koziorożcu, z drugiej rozwoju uczuć wyższych i zainteresowania kontaktami międzynarodowymi, minie pierwszy tydzień marca.

Od 11 do 15 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, ogarnąć was może poczucie zagubienia, jednak potrzeby duchowe wzrosną, to właściwy moment na rozwój osobisty oraz zainwestowanie w kurs pogłębiający twórcze i artystyczne zainteresowania. Między 16 a 20 marca natomiast sekstyl Słońca do Plutona wzmocni zaangażowanie w walkę o priorytety, osoby pozostające w toksycznych związkach znajdą w sobie siłę i odwagę, aby je zakończyć. Pełnia Księżyca w życzliwym znaku Panny, do której dojdzie 18 marca, zwróci uwagę na potrzeby zdrowotne. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym energia powędruje w kierunku realizacji zawodowych celów.

Wenus oraz Mars od dłuższego czasu wędrują razem przez przeciwległy znak Koziorożca, co mogło okazać się korzystne dla osób przeżywających początek romansu lub młodzieńczą miłość, również w stałych związkach, które uległy rutynie, tranzyt mógł rozbudzić namiętność i zbliżyć partnerów do siebie, jednak od 1 do 6 marca obydwie planety ulegną wpływom bezwzględnego Plutona, dlatego miłość może przybrać znacznie bardziej agresywny charakter, niektóre Raki poczują się zaatakowane lub zmuszone do gwałtownej reakcji, inne zaczną przeżywać głęboko eskalację działań wojennych w Ukrainie.

6 marca zarówno Wenus jak i Mars opuszczą Koziorożca i wejdą do znaku Wodnika, odetchniecie więc z ulga, natomiast energia obu planet wpłynie na aktywność w zarządzaniu wspólnymi finansami, niektóre osoby upomną się o należne im świadczenia. Planety zaczną się rozchodzić po 9 marca, nadal jednak odczujecie zmienne wpływy przeciwstawnych energii – miłości i nienawiści, chęci porozumienia i jednocześnie agresji, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy najpierw Wenus a następnie Mars znajdą się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, może się to zakończyć konfliktem lub zerwaniem przyjaźni czy innego ważnego związku. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Saturnem utrudni zdobycie dofinansowania, może też wywołać chwilowe poczucie osamotnienia.

Merkury do 10 marca tranzytuje znak Wodnika, wspierając zarządzanie wspólnymi finansami, gdy 2 marca znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, możecie podjąć długotrwałe zobowiązania lub dokonać inwestycji w nieruchomości, umowy z bankami lub innymi instytucjami natomiast napotkają trudności. 10 marca Merkury wejdzie do życzliwych Ryb i pozostanie w tym znaku do 27 marca, jest tam jednak słaby, dlatego trudno będzie podejmować racjonalne decyzje, gdyż kierować wami będą emocje a nie rozsądek – między 16 a 18 marca jednak, pod wpływem sekstylu Merkurego do Urana, możecie nawiązać duchowe porozumienie z osobami o podobnej wrażliwości i sposobie myślenia. Od 19 do 22 marca koniunkcja Słońca z Jowiszem przyniesie sukces i powodzenie, nawiążecie międzynarodowe kontakty, niektóre osoby wybiorą się za granicę lub rozpoczną naukę w dziedzinie, która okaże się ich pasją, jednak koniunkcja Merkurego z Neptunem między 23 a 25 marca wprowadzi zamieszanie w tych sprawach. 27 marca Merkury opuści znak i Ryb i wejdzie do Barana, zaczniecie intensywnie planować karierę zawodową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *