Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Bliźniąt

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, energię skierujecie więc na realizację zawodowych projektów, szczególnie na początku miesiąca, w okolicach nowiu Księżyca, do którego dojdzie 2 marca, w sąsiedztwie dobroczynnego Jowisza i w korzystnym sekstylu do Urana, możecie spodziewać się uśmiechów losu, awansu, rozpoczęcia innowacyjnego projektu lub zaangażowania w sprawy międzynarodowe. Pozostałe aspekty planet podpowiadają, że macie szanse na udane inwestycje lub zaciągnięcie dużego kredytu. Od 11 do 15 marca, kiedy Słońce utworzy koniunkcję z Neptunem, zaangażujecie się w działalność charytatywną, rozwiniecie umiejętności związane z rozwojem intuicji oraz wyobraźni, niektóre Bliźnięta mogą jednak uwikłać się w sieć nieporozumień, przekłamań i półprawd, zachowajcie więc jasność umysłu.

Między 16 a 20 marca Słońce w sekstylu do Plutona wyzwoli w was wojownika, pomoże też w karierze i w zarządzaniu wspólnymi finansami. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, co wpłynie na emocje, związane z życiem rodzinnym i zawodowym. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, energia się wzmocni, uwagę skierujecie na rozwój przyjaźni i poszerzenie grona znajomych.

Merkury w tym miesiącu wykaże sporą aktywność, warto jego moc wykorzystać do 10 marca, dopóki przebywa w życzliwym znaku Wodnika, w którym jest bardzo mocny. Już 2 marca znajdzie się w koniunkcji ze stabilizującym Saturnem, to dobry moment na podejmowanie strategicznych decyzji, których konsekwencje okażą się długoterminowe.

Od 10 do 27 marca Merkury przebiegnie znak Ryb w ekspresowym tempie, to właściwy moment na rozwój talentów artystycznych i pracę charytatywną, nie sprzyja natomiast podejmowaniu życiowych decyzji. Między 16 a 18 marca sekstyl Merkurego do Urana zaowocuje kreatywnymi pomysłami, ale ich realizację odłóżcie na później. Między 19 a 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom zagranicznym, kontaktom międzynarodowym oraz zadaniom, których celem jest szeroko pojęta edukacja, natomiast koniunkcja Merkurego z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie od 23 do 25 marca, ułatwi osiągnięcie spełnienia w działaniach twórczych, wymagających rozbudowanej wyobraźni, należy jedynie unikać w tych dniach używek, alkoholu i namiaru leków. Kiedy 27 marca Merkury przejdzie do inspirującego znaku Barana, staniecie się bardziej aktywni towarzysko.

Wenus wraz z Marsem do 6 marca wędruje przez znak Koziorożca, co może mieć znaczący wpływ na zarządzanie wspólnymi zasobami, szczególnie że obie planety utworzą koniunkcję z potężnym Plutonem, niektóre Bliźnięta dokonają w tym czasie poważnych inwestycji, spodziewajcie się dużych przepływów pieniędzy a w każdym razie zainicjujecie działalność, która do tego doprowadzi. 6 marca zarówno Wenus, jak i Mars przejdą do życzliwego Wodnika, napięcie nie odpuści, ale można je wykorzystać w znacznie przyjemniejszy sposób, na przykład w sypialni. Gorąco w związkach zrobi się również między 17 a 21 marca, podczas kwadratury Wenus do Urana, uważajcie jednak, aby nie wylać dziecka z kąpielą, bo zaraz za Wenus podąża Mars, który między 20 a 25 marca również znajdzie się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, taki układ może doprowadzić do silnego konfliktu a nawet zerwania, jeśli nie opanujecie emocji lub potrzeba wolności okaże się zbyt intensywna. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Saturnem skłoni do poważnego zastanowienia się nad tym co stanowi dla was większą wartość – stabilizacja w związku czy potrzeba niezależności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *