Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Byka

Słońce przebywa w życzliwym znaku Ryb do 20 marca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i działalność społeczną, już na samym początku miesiąca 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w korzystnym aspekcie z Jowiszem i Uranem w waszym znaku, macie więc szansę nawiązać owocną współpracę z obcokrajowcami lub rozpocząć naukę w dziedzinie, która pogłębi duchowość, rozwój osobisty oraz świadomość tego, czym należy kierować się w życiu. Niektóre Byki będą czerpać korzyści z dobrobytu przyjaciół. Pierwszy tydzień miesiąca przyniesie wiele emocji, zarówno pozytywnych, jak i związanych z eskalacją przemocy, na co wpływ będzie miała koniunkcja Wenus, Marsa i Plutona w znaku Koziorożca.

Między 11 a 15 marca koniunkcja Słońca z Neptunem wzbudzi potrzebę ofiarności i udzielenia wsparcia duchowego osobom chorym, uzależnionym lub pozbawionym środków do życia, może to być też korzystny czas dla projektów twórczych i artystycznych, szczególnie realizowanych zespołowo. Byki o słabszej psychice mogą poczuć się zagubione i przestraszone, dlatego chętnie uciekną w świat fantazji lub używek. Pełnia Księżyca w życzliwej Pannie, do której dojdzie 18 marca, uświadomi wam jasno na kim możecie polegać potrzebując pomocy.  Od 15 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona wzmocni chęć walki i skłoni do stawienia czoła każdego rodzaju agresorom. 20 marca Słońce wkroczy do znaku Barana rozpoczynając miesiąc, który zwykle wiąże się z odpływem energii, warto więc znaleźć czas dla siebie i jak najwięcej odpoczywać.

Wenus przez połowę miesiąca wędruje w koniunkcji z Marsem, do 6 marca przemierzając życzliwy znak Koziorożca, jednak 3 marca obie planety znajdą się w żelaznym uścisku z wojowniczym Plutonem, więc nawet korzystny przejaw tej konfiguracji, związany z namiętnością i pociągiem seksualnym, przekroczy granice przyjemności – przez pierwszy tydzień marca poddani będziecie przemocy fizycznej lub psychicznej, a w każdym razie takie możecie mieć odczucia, chociażby w związku z toczącą się na Ukrainie wojną. 6 marca Wenus wraz z Marsem opuszczą Koziorożca i wejdą do Wodnika, do 9 marca pozostając w ścisłej koniunkcji, energia seksualna może zostać wykorzystania do realizacji osobistych ambicji i wzmocnienia kariery. Między 17 a 21 marca kwadratura Wenus do Urana w waszym znaku może doprowadzić do konfliktu a nawet zerwania zawodowej relacji.  Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem ograniczy możliwości podróżowania, nastąpi przejściowe pogorszenie nastroju.

Do połowy miesiąca Mars towarzysząc Wenus zwiększy pociąg seksualny i sprawi, że miłość nabierze temperatury, jednak od 1 do 6 marca, pod wpływem koniunkcji z Plutonem, liczcie się z sytuacją przymusu, objawów agresji i przemocy, negocjacje okażą się niemożliwe, dbajcie więc o siebie, swoją wrażliwość i emocjonalność, starajcie się nie reagować impulsywnie, unikajcie prowokacji. Po 6 marca, kiedy Mars wkroczy do Wodnika, straci na sile, łatwiej więc będzie wykorzystać jego moc do działania na rzecz osób, które darzycie uczuciem. Od 20 do 25 marca kwadratura Marsa do Urana w waszym znaku zmusi do radykalnych posunięć, co wpłynie również na wasz stan posiadania.

Merkury do 10 marca przebywa w znaku Wodnika, gdzie jest wywyższony, wykorzystajcie ten czas na podejmowanie strategicznych zawodowych decyzji, już 2 marca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Saturnem pojawi się okazja, aby podjąć długotrwałe zobowiązania. Od 10 do 27 marca Merkury przebywa w życzliwych Rybach, tracąc bardzo wiele ze swojego potencjału, możecie jednak wykorzystać jego moc do rozwoju wyobraźni i praktyki medytacji, szczególnie od 16 do 18 marca, gdy utworzy korzystny aspekt z przebywającym w waszym znaku Uranem. Od 19 do 22 marca Merkury w koniunkcji z Jowiszem zachęci do podróżowania, natomiast od 23 do 25 marca, podczas koniunkcji tej planety z Neptunem, uważajcie na fałsze informacje, przekazywane przez osoby, które uważacie za przyjaciół. Po 27 marca, kiedy Merkury wejdzie do znaku Barana, zaczniecie myśleć szybciej, ale zebrane informacje zachowajcie dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *