Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Barana

W Rybach Słońce przebywa do 20 marca, kierując uwagę na wartości takie jak ofiarność, poświęcenie, duchowy wymiar rzeczywistości. Miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w znaku Ryb, w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana, do nowiu dojdzie w nocy z 2 do 3 marca – dla niektórych Baranów okaże się to początkiem rozwoju osobistego i duchowego, rozpoczniecie uzdrawianie duszy i ciała, ucząc się jak najlepiej dysponować swoją energią. Przebudzeniem okaże się zagrożenie zdrowia, przekraczanie własnych lub państwowych granic, wojna w Ukrainie uświadomi o co warto walczyć, atmosferze tej sprzyjać będzie koniunkcja Marsa, władcy waszego znaku, z Wenus i Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej dekarze marca. Jednocześnie korzystne aspekty Słońca, Jowisza i Urana przyniosą zdecydowaną poprawę sytuacji finansowej, zmienicie stosunek do pieniędzy i zaczniecie się nimi dzielić z osobami potrzebującymi.

Koniunkcja Słońca z Neptunem, od wpływem której pozostaniecie od 11 do 15 marca, rozbudzi w was pokłady uczuć wyższych, niektóre osoby jednak mogą nie poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami, sięgając po używki, alkohol lub inne uzależniające czynności, pozwalające uciec od trudnej rzeczywistości. Między 15 a 20 marca sekstyl Słońca do Plutona pozwoli odzyskać siłę i moc, pełnia Księżyca, do której dojdzie 18 marca, uświadomi wam jasno na co należy postawić i zaczniecie dbać o swoje zdrowie, staniecie na nogi i ruszycie do przodu zaraz po 20 marca, kiedy tylko Słońce wkroczy do waszego znaku i obdarzy was energią, zdolną przenosić góry.

Do 6 marca Mars, władca waszego znaku, wędruje wraz z Wenus przez znak Koziorożca, tworząc jednocześnie koniunkcję z potężnym Plutonem i koncentrując aktywność oraz wolę działania na sprawach zawodowych a także na realizacji życiowych celów. To bardzo potężna energia, sprzyjająca determinacji, powodująca dominację w związkach i silną potrzebę zdobywania tego, na czym wam zależy, uważajcie jednak, bo jeśli energia ta wyrwie się spod kontroli może przekształcić się w agresję a wtedy trudno nad nią zapanować. 6 marca obie planety – Wenus i Mars w miłosnym uścisku zmienią znak i wejdą do Wodnika, Mars straci na sile, staniecie się więc bardziej skłonni do kompromisów, postawicie na miłość i porozumienie w związkach. Między 20 a 25 marca kwadratura Marsa do Urana wpłynie w sposób radykalny na sytuację finansową, podejmiecie jednoznaczne decyzje dotyczące stanu posiadania, możecie przy tym stracić przyjaciela.

Wenus do połowy miesiąca towarzyszy Marsowi, co może być korzystne dla związków, w których liczy się namiętność i silne przyciąganie seksualne, zdobędziecie każdą osobę, na której wam zależy, szczególnie w pierwszym tygodniu marca, zaniknąć jednak może czułość i delikatność, zdominowana przez agresywną energię Marsa. Między 17 a 21 marca kwadratura Wenus do nieprzewidywalnego Urana może nawet zniszczyć związek lub pojawi się silny konflikt na tle finansowym. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Saturnem wzbudzi poczucie samotności i ograniczenia w kontaktach z przyjaciółmi.

Merkury do 10 marca przebywa w Wodniku, warto ten czas wykorzystać na podejmowanie strategicznych decyzji, ponieważ jest w tym znaku mocny. Koniunkcja Merkurego z Saturnem, do której dojdzie 2 marca, jest korzystna dla podejmowania długoterminowych zobowiązań. 10 marca Merkury zmieni znak i wejdzie do Ryb, co mocno go osłabi, dlatego do 27 marca warto poddać się medytacjom i postawić na intuicję oraz rozwój wyobraźni, szczególnie pomysłowi  staniecie się w okolicach 17 marca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku. Między 19 a 22 marca Merkury w koniunkcji z Jowiszem zachęci do podróżowania, nawiążecie kontakty międzynarodowe. Szczególną ostrożność zachowajcie od 23 do 25 marca, podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, bo możecie popełnić wiele błędów, wyciągnąć mylne wnioski lub zagubić się w gąszczu niepewnych informacji. 27 marca Merkury wejdzie do waszego znaku, odzyskacie więc jasność myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *