Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Wodnika

Słońce w Byku przebywa do 20 maja, koncentrując uwagę na sprawach rodzinnych i domowych, 8 maja, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w sektylu do stabilizującego Saturna, może rozpocząć się nowy etap w podejściu do finansów, inwestycji w nieruchomości oraz stosunku do osób starszych w rodzinie, w dniach 12 – 14 maja natomiast, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem, władcą waszego znaku, poczujecie się w swoim żywiole postępując wbrew utartym schematom, sytuacja w rodzinie może się nagle zmienić, co okaże się stresujące, ale uwalniające. W dniach 16 – 20 maja, Słońce utworzy koniunkcję ze szczodrym Jowiszem i obydwie planty znajdą się w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, zapowiada to duży ruch finansowy dotyczący rodziny lub miejsca zamieszkania, możliwe są podróże zagraniczne lub sukcesy międzynarodowe. 20 maja Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, do 24 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie z Plutonem w waszym znaku, co sprzyja szeroko pojętej twórczości i kreatywności, zapowiada też proces transformacji w podejściu do tego, co sprawia przyjemność. 26 maja dobroczynny Jowisz zmieni znak i zawita do życzliwych Bliźniąt i chociaż nie ma możliwości w tym znaku zrealizowania swojego pełnego potencjału, wpłynie jednak pozytywnie na działania twórcze oraz intelektualne, ważne, aby nie rozproszyć tej energii na niewiele znaczące działania.

Wenus w Byku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze do Plutona w waszym znaku, stosunek do wartości domowych i rodzinnych może ulec transformacji, najważniejsze, aby unikać stosowania jakiejkolwiek formy przymusu. W dniach 12 – 14 maja Wenus w sekstylu do Saturna wprowadzi ograniczenia w wydatkach, ale ustabilizuje finanse na równym poziomie, niektóre Wodniki będą rozważać inwestycje w nieruchomości. Od 17 do 19 maja Wenus w koniunkcji z wybuchowym Uranem sprawi, że zaleje was fala uczuć, czy zrobicie z tego dobry użytek zależy już tylko od was samych, możliwe jest jednak nagłe „olśnienie”, zwłaszcza w stosunku do wartości rodzinnych. Między 21 a 23 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, co może zamanifestować się w formie dużego zysku finansowego, spełnienia marzeń związanych z wartościami rodzinnymi, podróżą zagraniczną lub międzynarodowym sukcesem, w najmniejszym wymiarze będą to dni pełne przyjemnych, duchowych, twórczych lub miłosnych doznań. 23 maja Wenus opuści Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, od 24 do 27 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie z Plutonem w waszym znaku, wzrośnie namiętność i chęć erotycznych doznań, gorąca miłość i namiętność staną się waszym priorytetem.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Barana, co sprawi, że staniecie się bardziej mobilni i aktywni w komunikacji, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt do Plutona w waszym znaku, z łatwością przeprowadzicie swoją wolę a każdy argument okaże się nie do obalenia, unikajcie jedynie stosowania przymusu lub przemocy, bo nie ma sensu wyważać otwartych drzwi.

Merkury do 15 maja przebywa w życzliwym Baranie, co wyostrza umysł i pozwala podejmować szybkie oraz odważne decyzje. 15 maja Merkury wejdzie do znaku Byka i od 16 do 18 maja pozostanie w kwadraturze do Plutona w waszym znaku, na jaw mogą wyjść ukryte w podświadomości traumy, dotyczące życia rodzinnego. 28 maja Merkury w sekstylu do Saturna sprzyja podejmowaniu zrównoważonych finansowych decyzji, 31 maja natomiast koniunkcja Merkurego z Uranem doprowadzi do nerwówki a nawet kłótni z członkami rodziny.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *