Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Strzelca

Do 20 maja Słońce tranzytuje zasobnego Byka, kierując uwagę na zdrowie oraz wykonywanie zleconych zadań, już w okolicach 8 maja, podczas nowiu Księżyca w sekstylu do Saturna możecie spodziewać się rozpoczęcia nowego projektu w pracy z szansą na kontynuację, w niektórych przypadkach będzie można ją wykonywać w domu. W dniach od 11 do 15 maja pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z rewolucyjnym Uranem, będzie więc nerwowo, ale interesująco, czas wprowadzić zmiany do codzienności. Od 16 do 20 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i obydwie planety utworzą sekstyl z natchnionym Neptunem, pojawi się szansa na realizację marzeń związanych z twórczą pracą, podróżami zagranicznymi lub inwestycją w nieruchomości. 20 maja Słońce wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, do 24 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie do potężnego Plutona w życzliwym Wodniku, w partnerstwie pojawi się szansa na transformację wzajemnych relacji w oparciu o szczerość i akceptację również ciemnych stron osobowości, w nadchodzącym miesiącu uwagę skierujecie na związki międzyludzkie, a pojawi się wiele nowych znajomości, ponieważ już 26 maja ekspansywny Jowisz, władca waszego znaku, zawita do opozycyjnych Bliźniąt – nie jest tam co prawda zbyt mocny, ale w ciągu roku przyniesie dużo nowych kontaktów, informacji, okazji do podróżowania i podnoszenia kwalifikacji.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca utworzy napięty aspekt z Plutonem, trzeba więc będzie się zmierzyć z rezygnacją z niektórych toksycznych przyjemności, na przykład nadmiaru cukru lub innych używek, sytuację uda się opanować między 12 a 14 maja, podczas sekstylu Wenus z ograniczającym Saturnem. Od 17 do 19 maja działać na was będzie koniunkcja Wenus z wyzwolonym Uranem, będziecie skłonni działać bez zastanowienia, zwłaszcza w dziedzinie finansów, zdrowia i uczuciowych uniesień. Koniunkcja Wenus z dobroczynnym Jowiszem w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 21 – 23 maja, rozbudzi marzenia o miłości idealnej, radość wam sprawi twórcza, kreatywna praca. 23 maja Wenus zawita do przeciwległych Bliźniąt, do 27 maja pozostanie w trygonie do Plutona, szykują się więc dni pełne namiętności i pasji, na partnerów spojrzycie w odmienny sposób.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Barana, energii do aktywności i przeprowadzenia radykalnych zmian w twórczych dziedzinach wam więc nie zabraknie, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy działać będziecie pod wpływem sekstylu walecznego Marsa do sprawczego Plutona, niektóre Strzelce zajmą się uprawianiem ogródka, inne w sposób asertywny zawalczą o wszystko, co jest twórcze i sprawia przyjemność.

Merkury do 15 maja pozostaje w życzliwym Baranie, sprzyjając twórczym oraz intelektualnym inicjatywom. 15 maja Merkury zawita do znaku Byka, w dniach 16 – 18 maja znajdzie się w kwadraturze do Plutona, co niektóre Strzelce przyprawi o ból głowy, tak w sensie przenośnym, jak i rzeczywistym. 28 maja Merkury w sekstylu do Saturna ułatwi podjęcie zrównoważonych decyzji dotyczących kariery, stanu zdrowia lub warunków zamieszkania, 31 maja przeciwnie – gdy utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem, wprowadzi nerwówkę, ale pozwoli skorzystać z intuicji i uświadomić sobie własne problemy.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *