Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Skorpiona

W tym miesiącu wiele będzie się działo w waszych związkach, bowiem w przeciwległym znaku Byka do 20 maja przebywa energetyzujące Słońce, do 23 maja powabna Wenus, natomiast do 26 maja ekspansywny Jowisz, w dodatku 15 maja wejdzie tam wszędobylski Merkury. Już nów Księżyca w sekstylu do stabilizującego Saturna, do którego dojdzie 8 maja, zapowiada początek obiecującej znajomości, która ma szansę zamienić się w trwały związek. Między 12 a 14 maja koniunkcja Słońca z Uranem przyniesie zaskakujące wydarzenia towarzyskie, możliwy jest jednak również nieoczekiwany konflikt. W dniach 16 – 20 maja warto wybrać się z ukochaną osobą na romantyczną eskapadę, dobry nastrój i ciekawe doświadczenia zapewni koniunkcja Słońca z Jowiszem w sekstylu do romantycznego Neptuna. 20 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, do 24 maja pozostanie w trygonie z Plutonem, władcą waszego znaku, pojawi się okazja, aby zainwestować w remont lub zakup nieruchomości, warto pochylić się nad rodzinnym budżetem, niektóre Skorpiony mogą liczyć na spadek. 26 maja Jowisz opuści przeciwległego Byka i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając rok, w którym korzystne okażą się inwestycje i pozyskiwanie funduszy z rozmaitych instytucji.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, gdzie jest bardzo mocny, w pierwszym tygodniu maja utworzy harmonijny aspekt z Plutonem, drugim władcą waszego znaku, będziecie więc mocno zmotywowani do intensywnej pracy, długi majowy weekend niektóre Skorpiony wykorzystają na remont domu, mieszkania lub pracę w ogrodzie, inne zajmą się intensywnym rozwojem osobistym, warto mądrze zarządzać tą energią, bo gdy się wyrwie spod kontroli może być destrukcyjna.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus w przeciwległym Byku utworzy napięty aspekt z Plutonem, waszym władcą, co może rozgrzać emocje do czerwoności, starajcie się nie wyważać otwartych drzwi, bo i tak możecie liczyć na podległość i życzliwość partnerów. Między 12 a 14 maja Wenus utworzy harmonijny aspekt z poważnym Saturnem, relacje osiągną stabilizację, postawicie na trwałe wartości, zwłaszcza w stosunku do dzieci lub wspólnej działalności twórczej. Od 17 do 19 maja pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z niepokornym Uranem, partner/ka może się zbuntować i zaskoczyć was wykazując się niezależnością. W dniach 21 – 23 maja Wenus w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Neptuna zapowiada romantyczne randki lub nawet wspólny wyjazd, na którym świetnie będziecie się bawić, 23 maja Wenus opuści opozycyjnego Byka i wejdzie do Bliźniąt, do 27 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie z Plutonem, końcówka maja zapowiada się więc nie tylko romantycznie, ale także namiętnie.

Merkury do 15 maja przebywa w znaku Barana, myśli więc będziecie mieć zaprzątnięte wykonywaniem zleconych zadań. 15 maja Merkury wejdzie do przeciwległego Byka i w dniach 16 – 18 maja pozostanie w napiętym aspekcie z Plutonem, uważajcie na słowa, bo możecie zostać odebrani przez partnera lub członków rodziny jako ktoś napastliwy, stosujący presję lub manipulację. W okolicach 28 maja sekstyl Merkurego do Saturna ułatwi podjęcie zrównoważonych decyzji, natomiast 31 maja, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem partnerzy stracą cierpliwość i kłótnia o coś bez znaczenia gotowa.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *