Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Ryb

1 maja pozostaniecie jeszcze pod wpływem zaćmienia Słońca w Byku, w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sekstylu do Marsa w waszym znaku, wzbudzi to wiele emocji związanych z rozpoczęciem nowego etapu w życiu, którego przyszłość trudno przewidzieć. Stan niepewności utrzyma się przynajmniej przez pierwszy tydzień miesiąca, chociaż sekstyl przebywającego w waszym znaku Jowisza do potężnego Plutona podpowiada, że dysponujecie ogromną mocą, którą warto wykorzystać dla własnego dobra.

11 maja Jowisz opuści wasz znak i zawita do sąsiedniego Barana, w którym pozostanie do 29 października, zanim ponownie zagości w waszym znaku, oznacza to, że swój dobroczynny wpływ przeniesie na zasoby materialne, macie więc szansę w najbliższym czasie dużo zyskać i znacznie się wzbogacić. Między 13 a 17 maja aspekty Słońca do Neptuna w waszym znaku i Saturna w Wodniku wzbudzą poczucie niepewności, pojawią się nieokreślone lęki w związku sytuacją międzynarodową, co jeszcze wzmocni pełnia i zaćmienie Księżyca w Skorpionie, do którego dojdzie 16 maja, jednak w dniach 17–21 maja, kiedy Słońce utworzy trygon z mocnym Plutonem zrozumiecie, że macie w sobie znacznie więcej siły, niż przypuszczaliście, a także że możecie liczyć na pomoc potężnych przyjaciół.  21 maja Słońce opuści znak życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, kierując uwagę na relacje w rodzinie. Między 21 a 25 maja, podczas wpływu korzystnego aspektu Słońca do Jowisza, wasza sytuacja finansowa ma szansę znacznie się poprawić.

1 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku i obie planety utworzą korzystny sekstyl z potężnym Plutonem, to wyjątkowa konfiguracja, kiedy dwie dobroczynne planety się spotykają, w dodatku w waszym znaku, warto więc ten dzień wykorzystać na zaplanowanie najbliższej przyszłości oraz okazanie bliskim uczuć, jakimi ich obdarzacie. Następnego dnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, zmotywuje was jednak do poprawy sytuacji materialnej. Między 4 a 8 maja, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Merkurym, warto spotykać się członkami rodziny i omawiać plany na przyszłość. Między 22 a 28 maja napięty aspekt Wenus z Plutonem i sekstyl z Saturnem przyczyni się do przepływu większych pieniędzy lub dokonania drogiego zakupu, ale zapewni wam na długo poczucie bezpieczeństwa i stabilności. 28 maja Wenus opuści znak Barana i wejdzie do życzliwego Byka, odzyskując swa moc i siłę, otworzycie się na miłość, którą znajdziecie w bliskim sąsiedztwie.

Mars w waszym znaku przebywa do 25 maja, wywołując stres i budząc wątpliwości odnośnie kierunku działania, niepewność spotęguje się w dniach 15–21 maja, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Między 20 a 25 maja natomiast, gdy Mars utworzy sekstyl z Plutonem, poczujecie się pełni mocy, jakbyście mogli góry przenosić, uważajcie, aby nadmiar energii nie przekształcił się w agresję. 25 maja Mars opuści wasz znak i wejdzie do Barana, w ostatnich dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, oznacza to duże wydatki oraz inwestycje, które jednak przełożą się na znaczne zyski.

Merkury w Bliźniętach w pierwszej dekadzie miesiąca biegnie ruchem prostym, koncentrując myśli na sprawach domu i rodziny, 11 maja jednak wejdzie w retrogradację i będzie się cofać do 3 czerwca, unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych przedsięwzięć, starajcie się natomiast wprowadzić poprawki do tych, które kontynuujecie. Od 17 do 22 maja Merkury w sekstylu do Jowisza ma szansę wpłynąć pozytywnie na finanse, pod warunkiem, że umowy zostały zawarte wcześniej, również podróże mogą być udane, jeśli wybierzecie się do miejsc, w których już kiedyś byliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, od 24 do 28 maja Merkury w trygonie do Plutona ułatwi powrót do rozmów, które nie zostały zakończone, wymagają oczyszczenia intencji i wyjaśnienia spornych kwestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *