Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Bliźniąt

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka, co osłabia was energetycznie, starajcie się w tym czasie jak najwięcej odpoczywać i ładować akumulatory, zrezygnujcie też z podejmowania ważnych życiowych decyzji. Zwłaszcza pierwszy tydzień maja może być trudny ze względu na koniunkcję Słońca z Uranem a zaraz potem kwadraturę z Saturnem, możecie poczuć się zaskoczeni nieoczekiwanym wydarzeniem i jednocześnie ograniczeni możliwością reakcji. Dla osób rozwijających się duchowo może to być jednak czas oświecenia i zrozumienia własnych problemów oraz ograniczeń. Nów Księżyca natomiast, do którego dojdzie 11 maja w znaku Byka, wyznaczy początek nowego podejścia do własnych emocji, ukrytych w podświadomości.

Aspekty Słońca z Neptunem i Plutonem między 11 a 20 maja sprzyjają twórczości, szczególnie tej wykonywanej samodzielnie lub w kontakcie z przyjaciółmi, będziecie w tym czasie dysponować dużą dozą intuicji, nie zabraknie natchnienia ani motywacji również do pracy nad własnymi słabościami. 20 maja Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, to najlepszy czas w roku, starajcie się więc go dobrze wykorzystać, odzyskacie energię i chęć do działania, zwłaszcza że w waszym znaku między 21 a 24 maja Słońce znajdzie się w aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, który zawitał do Ryb już 14 maja. W ostatniej dekadzie maja realizujcie najbardziej szalone pomysły, unikajcie tylko manipulacji osób, które zechcą wykorzystać waszą dobrą passę. Zaćmienie Księżyca w przeciwległym znaku Strzelca, do którego dojdzie 26 maja, ostrzega przed pokusami, które mogą zniszczyć to, co do tej pory osiągnęliście, między 25 a 27 maja zadbajcie przede wszystkim o potrzeby partnera a nie własne.

Merkury do 4 maja przebywa jeszcze w znaku Byka, tworząc aspekty z transformującym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem, co sprzyja głębokim przemyśleniom. Kiedy zawita do waszego znaku, nadejdzie czas podejmowania właściwych decyzji, przekazywania informacji i komunikowania się ze światem zewnętrznym.

Maj to idealny miesiąc na zakładanie stron internetowych, blogów, wszelkiego rodzaju publikacji, zwłaszcza w internecie, kupowanie środków transportu, elektroniki i przedmiotów, służących komunikacji. Między 10 a 15 maja, kiedy Merkury w waszym znaku utworzy trygon z Saturnem w Wodniku, uda się wam umocnić swoją pozycję, warto w tym czasie podejmować długoterminowe postanowienia. Ostrożność zachowajcie jedynie między 20 a 25 maja, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, bo łatwo będzie w tym czasie zboczyć z wybranej drogi, a potem tego żałować. Dobrze wykorzystajcie nadchodzący miesiąc, bo przez pierwsze 3 tygodnie czerwca Merkury będzie się poruszać biegiem wstecznym, co sprzyja popełnianiu błędów.

Wenus 9 maja opuści Byka i wkroczy do waszego znaku, w którym pozostanie do końca miesiąca, otwierając was na miłość, szczęście i dobrobyt. Wolne Bliźnięta odczują potrzebę nawiązania związku, pojawi się wiele okazji do okazania uczuć, zaczniecie więcej mówić o miłości a trygon Wenus do Saturna między 18 a 22 maja sprzyja zaręczynom i deklaracjom wspólnego życia. Jedynie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus z Merkurym znajdą się w koniunkcji i jednocześnie w napiętym aspekcie do Neptuna, niektóre oczekiwania mogą okazać się iluzoryczne.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest słaby, starajcie się więc kontrolować wydatki, bo zaznaczy się tendencja do rozrzutności.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *