Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Wagi

Słońce w znaku Byka do 20 maja skupi uwagę na zarządzaniu wspólnymi pieniędzmi, zdobywaniu dofinansowania na dalszą działalność lub pozyskaniu wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej. Merkury do 11 maja również przebywa w Byku, ułatwiając załatwianie spraw służbowych i wypełniając myśli finansami – nadzieja na poprawę sytuacji pojawi się między 6 a 11 maja, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem.

Pełnia Księżyca w Skorpionie, do której dojdzie 7 maja, wywoła emocje związane z możliwością uzyskania potrzebnych funduszy, zapali się zielone światło i zdobędziecie to, na czym wam zależy.

Wenus w Bliźniętach pozostanie długo, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać do 24 czerwca, natomiast między 1 a 25 maja tworzyć będzie kwadraturę z niepewnym Neptunem (aspekt uściśli się między 3-6 maja oraz 19-22 maja), dla osób ze Słońcem w Wadze może to oznaczać okres niepewności, zagubienia i wycofania, ponieważ Neptun rozmywa granice i trudno się będzie zorientować jaka przyszłość was czeka, będziecie uzależnieni od zewnętrznych okoliczności. Osoby zajmujące się działalnością artystyczną mogą być narażone na zmiany lub zawieszenie działalności, ale po 14 maja nadejdzie czas, aby powrócić do porzuconych projektów i wprowadzić niezbędne poprawki, zanim ponownie w czerwcu ruszą do przodu.

Druga dekada miesiąca okaże się jednak korzystna dla finansów i pojawią się możliwości odzyskania wpływu na sytuację za sprawą korzystnych aspektów Słońca z Jowiszem i Plutonem, przepełni was energia i zapał do działania.

20 maja Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, otworzycie się na kontakty międzyludzkie, które przyniosą ustabilizowanie sytuacji zarówno osobistej, jak i zawodowej.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w Bliźniętach, jednocześnie Wenus w koniunkcji z Merkurym ustawi się w napiętym aspekcie z Neptunem – pojawią się nieporozumienia, która będzie trzeba wyjaśnić, zanim rozpoczniecie nową działalność lub znajomość. Zakochane Wagi przeżyją chwile niepewności, ponieważ rzeczywistość rozminie się z oczekiwaniami, ale niektóre osoby powrócą do wspomnień o minionych związkach i okaże się, że „stara miłość nie rdzewieje”.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *