Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Skorpiona

Do 19 maja Słońce tranzytuje przeciwległy znak Byka, co podkreśla znaczenie ważnych relacji, uwagę skupicie na sprawach partnerskich. Również Merkury do 11 maja przebywa w Byku, jest to więc czas negocjacji, podpisywania umów i zawierania kontraktów. W pierwszej dekadzie miesiąca układ planet skłania do porozumień, szczególnie w kwestiach związanych ze zdrowiem, pokonywaniem uzależnień i wszelkimi terapiami, a także twórczym zaangażowaniem w projekty polegające na współpracy.

Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 7 maja, uświadomi wam błędy, jakie często popełniacie – nie można oczekiwać innych rezultatów, jeśli wciąż postępuje się w taki sam sposób. Mars w Wodniku do 13 maja wzmocni aktywność polegającą na domowych rewolucjach, natomiast kiedy wejdzie do życzliwych Ryb skłoni do głębokich wglądów we własne motywacje i prawdziwe przyczyny podejmowanych decyzji.

Najbardziej intensywne okażą się dni między 12 a 19 maja, kiedy Słońce utworzy dobroczynne aspekty z Jowiszem i Plutonem w Koziorożcu – dojrzejecie do zmian i podejmiecie ważne życiowe decyzje, dysponować bowiem będziecie odpowiednią siłą, motywacją oraz intuicją, a każde drzwi staną przed wami otworem. Merkury w Bliźniętach ułatwi zarządzanie pieniędzmi, nie popełnicie błędu, chyba że pozwolicie poprowadzić się emocjom, a nie rozumowi.

Wenus w Bliźniętach 14 maja zmieni bieg na wsteczny, okaże się, że niektóre środki we wspólnym budżecie trzeba będzie przeznaczyć na inny cel.

20 maja Słońce opuści przeciwległego Byka i wkroczy do Bliźniąt, skupiając uwagę na wspólnych inwestycjach oraz pozyskiwaniu funduszy na dalszą działalność.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w Bliźniętach, macie więc szansę otrzymać dofinansowanie i rozpocząć coś od nowa, uważajcie jednak na oszustów, bo koniunkcja Wenus i Merkurego w kwadraturze do Neptuna w Rybach ostrzega przed nimi, aspekt może też wprowadzić zamieszanie w kwestiach uczuciowych, nie słuchajcie plotek, zaufajcie sercu. Między 23 a 27 maja Mars w sekstylu do Urana zachęci do zrobienia czegoś wspólnie z przyjaciółmi, pomoże też zrewolucjonizować podejście do niektórych osób, które was w jakiś sposób zawiodły.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *