Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Koziorożca

W waszym znaku odbywa się prawdziwy festiwal planet, ponieważ przez cały miesiąc przebywają w nim zadziorny Mars i powabna Wenus, natomiast do 14 lutego również Merkury, wiele więc będzie się działo. Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na sprawy finansowe, 1 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Saturnem, możecie więc odnieść wrażenie, że trzeba zacząć jeszcze bardziej oszczędzać, „zaciskaniu pasa” sprzyja również koniunkcja Słońca z Saturnem przez cały pierwszy tydzień miesiąca.

16 lutego pełnia Księżyca w Lwie uświadomi wam jasno czym dysponujecie i w co warto inwestować, niektóre Koziorożce zdecydują się na zamrożenie oszczędności lub ulokowanie ich w nieruchomościach, inne przeciwnie, postanowią wreszcie zacząć korzystać z życia. Sekstyl Jowisza do Urana między 16 a 20 lutego pomoże podjąć właściwe decyzje i podjąć ryzyko, które okaże się opłacalne. 18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wejdzie do życzliwych Ryb, rozpoczynając miesiąc, który zapowiada się mobilnie, przyniesie także duchowe spełnienie.

Wenus w waszym znaku przyniesie miłość osobom poszukującym swojej drugiej połówki, już w pierwszych dniach lutego trygon Wenus, poruszającej się wreszcie we właściwym kierunku, do Urana w Byku, zapowiada eksplozję uczuć. W drugiej i trzeciej dekadzie miesiąca koniunkcja Wenus z Marsem wzbudzi pożądanie, zwłaszcza między 14 a 20 lutego wzrośnie wasza atrakcyjność i potrzeba miłosnej ekspresji, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco. Między 22 a 26 lutego do zmysłowych doznań dojdą chwile romantycznych uniesień, nawet tak powściągliwe osoby jak Koziorożce pozwolą się ponieść miłości.

Mars w waszym znaku jest wywyższony, staniecie się więc niezwykle skuteczni w zdobywaniu tego, na czym wam zależy, bez względu na to czy będą to dobra materialne czy doznania emocjonalne. W pierwszym tygodniu lutego sekstyl Marsa do Jowisza sprzyja podróżom i zdobywaniu wiedzy, natomiast w dniach 6 – 10 lutego trygon Marsa do Urana zaowocuje spektakularnym sukcesem i osiągnięciem niezależności, pod warunkiem, że otworzycie się na zmiany, które są nieuniknione.

Merkury w waszym znaku 4 lutego powróci do biegu prostego, co poprawi komunikację, pozwoli unikać błędów i podejmować trafne, przemyślane decyzje. W dniach 7–13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem uświadomi wam konieczność transformacji i przystosowania się do sytuacji, która może obecnie wydawać się zagmatwana – ważne, aby zauważać, że „szklanka jest do połowy pełna” i wyciągnąć korzyści ze wszystkiego, co do was przychodzi. 14 lutego Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, myśli podążą w kierunku spraw finansowych. W końcówce miesiąca, między 24 a 26 lutego kwadratura Merkurego do Urana wywoła stres związany z koniecznością przystosowania się do zmian w dysponowaniu zasobami pieniężnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *