Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Barana

Słońce do 18 lutego przebywa w życzliwym Wodniku, miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w koniunkcji z wymagającym Saturnem, co zapowiada początek nowej długotrwałej przyjaźni, konfiguracja może też wnieść w życie niektórych Baranów konieczność dyscypliny i ograniczeń w kontaktach towarzyskich lub społecznych. Koniunkcja Słońca z Saturnem będzie miała na was wpływ przez pierwszy tydzień lutego i zmusi do podporządkowania indywidualnych potrzeb dobru większej grupy ludzi, może też obniżyć nastrój i wpłynąć na pogorszenie samopoczucia, zwłaszcza 4 i 5 lutego.

Pełnia Księżyca w znaku Lwa, do której dojdzie 16 lutego, pokaże wam jasno, na kogo z przyjaciół możecie liczyć, natomiast koniunkcja Marsa z Wenus w Koziorożcu, towarzysząca pełni, rozbudzi zmysły, niejeden Baran z pasją rzuci się w realizację artystycznych ambicji. Między 16 a 20 lutego Jowisz w sekstylu do Urana przyniesie poprawę finansów, dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności pojawią się pieniądze, które pomogą rozwiązać problemy. Ogólnie zapowiada się jednak miesiąc izolacji, ponieważ po 18 lutego, kiedy Słońce przesunie się do melancholijnych Ryb, zapragniecie odpocząć i zregenerować siły, jak co roku bowiem dysponować będziecie mniejszym potencjałem energetycznym. Ostatnią dekadę miesiąca powinniście przeznaczyć na krótki urlop, wypoczynek lub po prostu zwolnienie tempa życia, wskazana jest medytacja oraz inne formy rozwoju duchowego.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w znaku Koziorożca, gdzie jest wywyższony, nie zabraknie wam więc siły ani determinacji, aby dążyć do osiągnięcia życiowych celów. Wzrośnie ambicja i pragnienie osiągnięcia zawodowego sukcesu, zwłaszcza w pierwszym tygodniu lutego, gdy działać będziecie pod wpływem korzystnego aspektu Marsa z dobroczynnym Jowiszem w Rybach, konfiguracja pomoże wydostać się wam spod wpływu ograniczającej koniunkcji Słońca z Saturnem, wskazane jest konstruktywne działanie zamiast poddawanie się zniechęceniu lub depresji. Jowisz ochroni wasze zdrowie, wpłynie na poprawę samopoczucia, wskaże duchową lub twórczą drogę, jaką powinniście podążać, ale samo nic się nie wydarzy, musicie wykazać się inicjatywą i aktywnością. Między 6 a 10 lutego trygon Marsa do Urana pomoże podjąć radykalne decyzje, szczególnie finansowe, które ułatwią pozbycie się problemów na zasadzie odcięcia węzła gordyjskiego, zamiast go rozplątywania.

Miesiąc rozpocznie się trygonem Wenus do Urana, co nie tylko wpłynie na poprawę finansów, ale rozbudzi miłosne aspiracje. Wenus w Koziorożcu na szczęście wyszła już z retrogradacji i porusza się biegiem prostym, w dodatku przez większość miesiąca, zwłaszcza od 14 do 20 lutego, tworzy koniunkcję z aktywnym Marsem, władcą waszego znaku, wzrośnie więc ambicja, potrzeba zdobywania kolejnych stopni kariery oraz realizacji indywidualnych celów, układ wpłynie też na zwiększenie pożądania, seks stanie się znacznie bardziej namiętny i ognisty, osoby zakochane nie będą miały problemu ze zdobyciem obiektu swoich pragnień. Między 22 a 26 lutego, gdy Wenus wraz z Marsem znajdą się w sekstylu z Neptunem, uczucia osiągną temperaturę wrzenia i niejedno marzenie, szczególnie romantyczne, zostanie spełnione.

4 lutego Merkury w Koziorożcu wyjdzie z retrogradacji, łatwiej więc będzie podejmować decyzje, szczególnie zawodowe. Między 7 a 13 lutego Merkury znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, co sprzyja psychoterapii i głębokiemu wglądowi w odkrycie motywacji własnego postępowania, niektóre Barany zmierzą się jednak w pracy z wyzwaniami trudnymi do zrozumienia. 14 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej towarzyscy i skłoni do nawiązywania nowych znajomości. Pod koniec miesiąca, w okolicach 25 lutego, kwadratura Merkurego do Urana może doprowadzić w jednej z przyjaźni do konfliktu na tle finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.