Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Wodnika

Słońce w Skorpionie do 22 listopada zapewni dużą ilość pracy, skieruje energię na karierę i sprawy zawodowe, kryzys nadejdzie w okolicach 8 listopada, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Wenus i Merkurego w Skorpionie, w kwadraturze do ograniczającego Saturna w waszym znaku – oryginalne pomysły i starania mogą natrafić na mur trudności, co wzbudzi wiele emocji. Problemy, zwłaszcza związane z twórczością i finansami, uda się rozwiązać już między 13 a 17 listopada, gdy Słońce znajdzie się w trygonie do Neptuna, pieniądze pojawia się i zasilą budżet, kreatywne pomysły same wpadną do głowy. Jeszcze więcej energii uzyskacie w dniach 16 – 22 listopada, kiedy dostaniecie się pod wpływ korzystnych aspektów Słońca do charyzmatycznego Plutona i dobroczynnego Jowisza, wiele drzwi stanie przed wami otworem, będziecie mogli pozwolić sobie na wyjazdy zagraniczne lub większe niż zwykle zakupy. 22 listopada Słońce opuści wymagającego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i kontakty z osobami podzielającymi wasze zainteresowania. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada w tym znaku, wyznaczy początek nowej przyjaźni, korzystnej dla waszej przyszłości.

Wenus przebywa w Skorpionie do 16 listopada, towarzysząc Słońcu i Merkuremu, jest jednak w tym znaku zbyt słaba, abyście odczuli spełnienie w miłości i karierze, zwłaszcza w dniach 4 – 9 listopada, kiedy znajdzie się w napiętych aspektach do zachowawczego Saturna i rewolucyjnego Urana, trudno będzie pogodzić te sprzeczne energie, z których jedna pragnie uwolnienia i niezależności, natomiast druga dąży do zachowania status quo. Już między 8 a 12 listopada trygon Wenus do Neptuna zapewni zarówno przypływ pieniędzy jak i możliwość realizacji twórczych lub artystycznych przedsięwzięć, łatwiej będzie spełnić marzenia. Jeszcze bardziej korzystny okres dla osiągnięcia sukcesu i spełnienia pragnień pojawi się od 13 do 16 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do namiętnego Plutona i szczodrego, dobroczynnego Jowisza w Rybach, stan finansowy znacznie się poprawi, dzięki czemu będziecie mogli zabezpieczyć swoje potrzeby. 16 listopada Wenus opuści problematycznego Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, opromieniając swym wdziękiem przyjaźnie i relacje z obcokrajowcami, szczególnie aktywni towarzysko będziecie między 19 a 25 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, rozmowom, ustaleniom i negocjacjom z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania nie będzie końca.

Mars w życzliwych Bliźniętach przez cały miesiąc biegnie ruchem wstecznym, co w pewnym sensie spowolni realizację aktywności sprawiających przyjemność, staniecie się mniej pewni swoich racji, zaczniecie poważać własne twórcze pomysły, zwłaszcza między 15 a 25 listopada, gdy Mars znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, niektóre Wodniki zdecydują się zrezygnować z wszystkiego, co uzależnia i nie pozwala widzieć spraw w pełnym świetle, inne postanowią wesprzeć finansowo osoby, które wcale tego nie potrzebują. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna w waszym znaku sprzyja umocnieniu struktur i okaże się skuteczny dla zapewnienia sobie na długo poczucia bezpieczeństwa.

Merkury tak jak Wenus przebywa w pracowitym Skorpionie do 17 listopada, możecie wiec liczyć na sprawny umysł i głęboko przemyślane decyzje, zwłaszcza zawodowe – jedynie w dniach od 9 do 11 listopada, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do ograniczającego Saturna w waszym znaku, staniecie się uparci i nadmiernie wymagający. Między 13 a 17 listopada korzystne aspekty Merkurego do Plutona i Jowisza sprzyjają finansowym decyzjom odnośnie wydatków i lokowania pieniędzy. 17 listopada Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwego Strzelca, w którym jednak jest słaby, możecie poczuć się rozkojarzeni nadmiarem kontaktów towarzyskich a myśli pochłoną uczucia, dotyczy to szczególnie zakochanych Wodników oraz osób wykonujących artystyczne zawody. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w sekstylu do Saturna w waszym znaku ugruntuje przemyślenia i pozwoli podjąć decyzje o długoterminowym znaczeniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *