Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Ryby

Do 20 grudnia dobroczynny Jowisz przebywa jeszcze w waszym znaku, warto wykorzystać jego energię na podjęcie ważnych życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących finansów, szczególnie po 24 listopada, kiedy Jowisz zmieni bieg na prosty, ponieważ następna okazja pojawi się dopiero za 12 lat. Słońce w życzliwym Skorpionie przebywa do 22 listopada, zachęcając do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią, poczujecie się w tym czasie kompetentni i gotowi nawiązywać międzynarodowe kontakty. Bardzo emocjonująca okaże się w tym miesiącu pełnia Księżyca, do której dojdzie 8 listopada w znaku Byka, ponieważ połączona będzie z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także do Merkurego i Wenus oraz w kwadraturze do surowego Saturna, układ ten zwany „półkrzyżem” zapowiada duże zawirowanie energetyczne, które rozbudzi ukryte lęki, niektóre Ryby się przeprowadzą, inne doświadczą zmian w miejscu zamieszkania. Wszystko okaże się w końcu łatwe do rozstrzygnięcia między 13 a 17 listopada, kiedy Słońce utworzy trygon do Neptuna w waszym znaku, jeszcze łatwiej pokonacie wszystkie wyzwania od 15 do 22 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Plutonem i Jowiszem w waszym znaku, pojawi się szansa na wzbogacenie i powiększenie stanu posiadania. 22 listopada Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, z radością zabierzecie się na pracę, 23 listopada pełnia Księżyca w tym znaku wyznaczy początek nowego międzynarodowego lub naukowego przedsięwzięcia.

Wenus także przebywa do 16 listopada w życzliwym Skorpionie, jest tam jednak słaba, może się wam wydawać, że o miłość lub dobrobyt musicie zawalczyć, szczególnie w dniach 4 – 9 listopada, gdy Wenus utworzy problematyczne aspekty z Saturnem i Uranem, możliwość zmian wzbudzi niepokój, jednak między 8 a 12 listopada trygon tej powabnej planety do Neptuna w waszym znaku przyniesie realizacje marzeń, zarówno miłosnych, jak finansowych. Swoje korzystne działanie potwierdzi Wenus między 13 a 16 listopada, gdy utworzy korzystne aspekty z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku, poczujecie się docenieni i kochani, warto wykorzystać te tranzyty na podtrzymanie dobrych relacji z cudzoziemcami, naukowcami lub prawnikami. 16 listopada Wenus opuści przyjaznego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, w którym odzyska swoją moc, staniecie się bardziej otwarci na kontakty z innymi, zwłaszcza że od 19 do 25 listopada towarzyszyć jej będzie komunikatywny Merkury.

Mars w Bliźniętach przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym, niektóre działania związane z domem i rodziną powrócą jak bumerang i trzeba będzie dokonać korekty, dużo stresów czka was między 15 a 25 listopada, gdy Mars utworzy napiętą kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, wszystko wokół wyda się niepewne i zwodnicze, tymczasem aspekt jest wezwaniem, aby zajrzeć głęboko w siebie i tam poszukać inspiracji do działania. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli pokonać lęki, staniecie mocno na nogach, łatwiej osiągniecie stabilizację.

Merkury do 17 listopada również tranzytuje wraz z Wenus i Słońcem życzliwego Skorpiona, wpływając na komunikację z osobami, na których wam zależy, jedynie między 9 a 11 listopada kwadratura z ograniczającym Saturnem utrudni porozumienie z niektórymi przyjaciółmi. Wszystkie nieporozumienia da się wyjaśnić między 13 a 16 listopada, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku oraz Plutonem w Koziorożcu, powiodą się transakcje finansowe, podróże oraz umowy z obcokrajowcami. 17 listopada Merkury zawita do radosnego Strzelca, straci jednak sporo ze swej mocy, staniecie się więc trochę bardziej powierzchowni i rozgadani, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, życie towarzyskie jednak się rozwinie, a umowy zawodowe przebiegać będą w przyjemnej atmosferze. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna da wam poczucie pewności, że podjęliście słuszne decyzje.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *