Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Wodnika

Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, koncentrując uwagę na sprawach zawodowych i rozwoju kariery. 4 listopada nów Księżyca w opozycji do Urana w Byku zapowiada początek nowego projektu, w którym trzeba się będzie wykazać oryginalnością i indywidualnym podejściem do tematu. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do Neptuna pozwoli wynegocjować godziwe warunki za wykonaną pracę, szczególnie jeśli będzie to zadanie twórcze, nie zabraknie wam natchnienia ani podpowiedzi Muz.

Od 13 do 19 listopada Słońce w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku oraz w sekstylu do Plutona zapowiada szansę osiągnięcia sukcesu, jednak zaćmienie Księżyca w znaku Byka, do którego dojdzie 19 listopada oraz opozycja Marsa do Urana ostrzegają przed zbyt intensywną eksploatacją organizmu, nadmierny wysiłek i towarzyszące mu emocje mogą was osłabić i doprowadzić do kryzysu zdrowotnego lub psychicznego. Liczcie się z niespodziewanymi zmianami, które zmuszą do reorganizacji, mogą też wpłynąć niekorzystnie na przyjaźnie. 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, będziecie więc mogli odpuścić i skupić się na rozwoju przyjaźni oraz odcinaniu kuponów od włożonego w sprawy zawodowe wysiłku. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w koniunkcji z Merkurym utworzy sekstyl z Saturnem w waszym znaku, co pozwoli ustabilizować osobistą oraz zawodową sytuację.

Wenus opuści życzliwy znak Strzelca 5 listopada i na 4 miesiące wejdzie do zachowawczego Koziorożca, zanim 6 marca 2022 roku wejdzie do waszego znaku, sprawy miłosne i artystyczne nabiorą bardziej poważnego charakteru, niektóre Wodniki będą zmuszone ukrywać lub tłumić swoje uczucia. Od 17 do 21 listopada Wenus w trygonie do Urana stworzy warunki do rozwoju przyjaźni, jednak zaćmienie Księżyca i pozostałe aspekty planet utrudnią skupienie się na tym, co sprawia przyjemność. Ostatnie dni miesiąca przyniosą spełnienie, sekstyl Wenus do Neptuna natchnie was do twórczego wyrażenia uczuć, na koncie pojawią się też dodatkowe pieniądze.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Skorpiona, nie zabraknie wam więc motywacji do działania, szczególnie w sprawach zawodowych – jedynie między 7 a 15 listopada niespodziewane okoliczności utrudnią realizację zamierzeń, mogą to być problemy zdrowotne, osobiste zahamowania lub inny rodzaj ograniczeń, które sami zastosujecie, bowiem aktywny Mars znajdzie się w napiętej kwadraturze z Saturnem w waszym znaku. Również okres między 17 a 21 listopada może obfitować w zaskakujące wydarzenia, ponieważ aktywnych będzie wiele planet podczas pełni i zaćmienia Księżyca. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna pozwoli zrealizować ambitne twórcze zamierzenia, które dodatkowo okażą się opłacalne.

Merkury do 6 listopada przebywa w życzliwej Wadze, wpływając pozytywnie na kontakty międzyludzkie, spotykać się będziecie z artystami, naukowcami i obcokrajowcami. Między 6 a 24 listopada Merkury w Skorpionie pomoże podejmować skuteczne decyzje zawodowe. W ostatnich dniach listopada Merkury  „w sercu” Słońca, przebywając w życzliwym Strzelcu, znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem w waszym znaku – dobre pomysły zostaną zauważone i docenione, ustabilizują na długo waszą pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *