Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Koziorożca

Słońce w życzliwym Skorpionie przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na sprawy przyjaźni oraz udzielanie się w grupach zainteresowań. 4 listopada nów Księżyca w opozycji do Urana w Byku wywróci do góry nogami wasze podejście do niektórych przyjaciół, możecie jednak liczyć na to, że lojalność zostanie wynagrodzona. Od 10 do 14 listopada trygon Słońca do Neptuna otworzy wam oczy na wiedzę, od której trzymaliście się do tej pory z daleka, zrozumiecie, że nie tylko „szkiełko i oko”, ale również intuicja i przekaz niewerbalny prowadzą nas przez życie.

Między 13 a 19 listopada aspekty Słońca z Jowiszem i Plutonem zapewnią  sukcesy finansowe, wskazuje na to również trygon Wenus w waszym znaku do Urana, uważajcie jednak, bo może się okazać, że cena, jaką musicie za to zapłacić jest zbyt wysoka i stracicie przyjaźń ważnej dla was osoby – na kryzys emocjonalny wpłynie zaćmienie Księżyca w Byku, do którego dojdzie 19 listopada, oraz aktywna w tym samym czasie destrukcyjna opozycja Marsa do Urana. 22 listopada Słońce opuści przyjazny znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc wrzucić na luz i pozwólcie sobie na odpoczynek. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ugruntowanie waszej decyzji zawodowej oraz finansowej, na co wskazuje sekstyl Merkurego i Słońca do stabilizującego Saturna, władcy waszego znaku.

Wenus już 5 listopada zawita do waszego znaku i pozostanie w nim wyjątkowo długo, ponieważ 20 grudnia wejdzie w retrogradacje, z której wyjdzie 29 stycznia i ostatecznie opuści wasz znak dopiero 6 marca 2022 roku – to bardzo dobra wiadomość, macie bowiem szansę w tym czasie zdobyć zaufanie i przychylność  osób, na których opinii wam zależy. Wenus będzie wspierała starania wolnych strzelców w nawiązaniu długotrwałej relacji, mogącej doprowadzić do małżeństwa lub innego rodzaju zobowiązania, nie spieszcie się zatem z konsumowaniem związku, bo w listopadzie Wenus nie uda się dogonić Marsa przebywającego w życzliwym Skorpionie, jedynie w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Wenus do Neptuna pogłębi romantyczne nastroje i platoniczne uczucia.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Skorpiona, w którym jest silny, planety ogólnie was wspierają, warto więc wykorzystać dany wam czas na zdobycie tego, na czym najbardziej wam zależy. Ostrożność zachowajcie jednak miedzy 7 a 15 listopada, gdy Mars w koniunkcji z Merkurym znajdzie się w napiętej kwadraturze z Saturnem, władcą waszego znaku – pośpiech, nacisk, potrzeba działania za wszelką cenę, stanie się waszym największym wrogiem. Również w czasie zaćmienia Księżyca opozycja Marsa do buntowniczego Urana zapowiada kryzys w przyjaźni, miłości lub w relacjach z dziećmi. Mars w trygonie do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca zachęci do rozwoju twórczych oraz artystycznych zainteresowań.

Merkury do 6 listopada przebywa w znaku Wagi, stymulując kontakty towarzyskie, które okażą się ważne dla waszej kariery. Między 6 a 24 listopada podczas pobytu w życzliwym Skorpionie, Merkury udzieli wsparcia przebywającym tam również Słońcu i Marsowi, łącząc koncepcję, myśl i działanie. Między 12 a 14 listopada Merkury znajdzie się w opozycji do Urana, co wywoła stres, ale uświadomi wam jasno na kim możecie polegać. Między 17 a 21 listopada, włączając w to zaćmienie Księżyca, Merkury  stanie się bardzo aktywny, tworząc aspekty z Neptunem, Jowiszem i Plutonem, korzystajcie więc ze zdrowego rozsądku, ale nie zapominajcie o intuicji, która podpowie wam jak powinniście postąpić. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w korzystnej konfiguracji z Saturnem, władcą waszego znaku, poczujecie się pewnie i zrozumiecie, że kroczycie właściwą drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *