Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Byka

Miesiąc rozpocznie się bardzo energetycznie, bo odczuwać jeszcze będziecie skutki pełni Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem. Słońce w przeciwległym znaku Skorpiona przebywać będzie do 21 listopada, przypominając o potrzebach partnerów życiowych. Konieczność przystosowania się  może być dla niektórych Byków trudna, jednak obecność Wenus w dyplomatycznym znaku Wagi skłoni do kompromisów. Trygon Słońca do Neptuna między 8 a 12 listopada ułatwi nawiązywanie nowych, serdecznych przyjaźni, wolne Byki wpadną w sidła romantycznej, niebanalnej miłości, wiele osób odnajdzie w tych dniach swoją drogę życiową, jeśli podążać zacznie za podszeptami intuicji – nie można jednak zapominać o niebezpieczeństwie zachorowania na COVID-19, bo wirus będzie się w tych dniach bardzo łatwo przemieszczać.

Między 12 a 21 listopada Słońce kolejno utworzy korzystne aspekty z planetami w Koziorożcu, jest więc szansa na osiągnięcie porozumienia w spornych kwestiach, szczególnie dotyczących systemu nauczania. Jest to również dobry moment na nawiązanie międzynarodowych kontaktów oraz pchnięcie do przodu kariery. 21 listopada Słońce opuści przeciwległy znak Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle wydajecie więcej, niż zakładaliście.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa do 21 listopada w znaku Wagi, którym również rządzi, więc poczujecie się dobrze i komfortowo, radząc sobie w każdej sytuacji i panując nad okolicznościami. Nie opuści was jednak waleczny nastrój, szczególnie między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z nadmiernie aktywnym, a czasem wręcz agresywnym, Marsem w swoim znaku – niektóre Byki mogą odczuwać w tym czasie jakieś dolegliwości lub zostaną zmuszone do obrony swego stanowiska.

Od 13 do 18 listopada Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem i Plutonem, pozostającymi w koniunkcji, pojawi się szansa na zdobycie przewagi i pokonanie konkurencji, ale trzeba się będzie mocno postarać. Zakochanymi Bykami targać mogą trudne do opanowania namiętności. Unikajcie stawiania spraw na ostrzu noża między 17 a 21 listopada, podczas napiętej kwadratury Wenus z Saturnem, bo pomimo waszej mocnej pozycji, przeciwnik okaże się silniejszy. 21 listopada Wenus zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Skorpiona, tendencja konfrontacyjna się pogłębi, ale wasza pozycja ulegnie osłabieniu. Między 25 a 29 listopada Wenus znajdzie się w opozycji z przebywającym w waszym znaku Uranem, uważajcie, żeby przez nieuwagę nie zrobić sobie samemu krzywdy.

Uważajcie na ukrytych wrogów, mogących się również objawić jako nierozpoznane choroby w organizmie, ponieważ Mars nadal tranzytuje znak Barana, w którym jest mocny i bywa agresywny – kiedy 14 listopada zmieni bieg na prosty, pokaże na co go stać.

Merkury na początku miesiąca zafunduje ograniczenia w poruszaniu się, ponieważ znajdzie się w wyjątkowo długiej kwadraturze, trwającej od 1 do 8 listopada – dobra wiadomość jest taka, że 4 listopada zmieni bieg na prosty i łatwiej będzie podejmować ważne decyzje.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *