Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Barana

Słońce w znaku Skorpiona skupi waszą uwagę na sprawach ostatecznych, związanych z przemijaniem, przypomni też o ważnych inwestycjach oraz o konieczności zabezpieczenia wspólnych finansów na nadchodzącą przyszłość. Między 8 a 12 listopada trygon Słońca do Neptuna będzie sprzyjać twórcom, osobom religijnym, medytującym lub zaangażowanym w działalność charytatywną, pozostałe Barany poczują się odizolowane – jedni z powodu walki z chorobą, inni usiłując jej uniknąć, ogólnie jednak nawiązanie kontaktu z samym sobą wyjdzie wam na dobre.

Między 12 a 17 listopada Słońce w sekstylu do Jowisza i Plutona zapali zielone światło dla spraw zawodowych, niektóre osoby nawet czeka awans, pomimo występujących wszędzie trudności, trzeba się jednak będzie wykazać zdecydowaniem a nawet pewnego rodzaju bezkompromisowością. Sekstyl Słońca do Saturna między 17 a 21 listopada ugruntuje wprowadzone zmiany zarówno w sprawach zawodowych, jak rodzinnych. 21 listopada Słońce wkroczy do życzliwego i optymistycznego znaku Strzelca i wszystko zobaczycie w jaśniejszych barwach.

Mars w waszym znaku jeszcze do 14 listopada się cofa, a więc zmierza w niewłaściwym kierunku, możecie jednak wykorzystać jego energię w sposób pozytywny, starając się uporządkować sprawy z przeszłości i pozbyć się wszystkiego, co utrudnia działanie. Po 14 listopada, kiedy Mars ruszy do przodu, nabierzecie wiatru w żagle, ponieważ nadejdzie czas na właściwe działanie i podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.

4 listopada Merkury w przeciwległej Wadze zmieni bieg na prosty, ale od 1 do 8 listopada pozostaniecie pod wpływem kwadratury, jaką utworzy z surowym i wymagającym Saturnem, kontakty międzyludzkie więc, nawet z partnerami osobistymi lub biznesowymi, trzeba będzie ograniczyć w tym czasie do niezbędnego minimum. 10 listopada Merkury wkroczy ponownie do Skorpiona, myśli zaczną krążyć wokół zagrożeń, związanych z rozwijającą się epidemią, zwłaszcza w kontekście posiadanych zasobów finansowych. Między 15 a 19 listopada Merkury znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku i okaże się nagle, że trzeba zmienić sposób zarobkowania lub inwestowania, jeśli zamierzacie sprostać wyzwaniom chwili. Na znakomite pomysły w tej dziedzinie możecie liczyć między 22 a 30 listopada, kiedy Merkury utworzy szereg korzystnych aspektów – najpierw z Neptunem w Rybach a następnie z planetami w Koziorożcu, trzeba się będzie wykazać odwagą, ale tej akurat Baranom nie brakuje.

Wenus w przeciwległym znaku Wagi do 21 listopada przypomni wam o potrzebie miłości, podkreśli też znaczenie partnerstwa, szczególnie w odniesieniu do spraw zasadniczych i fundamentalnych. Zwłaszcza między 7 a 11 listopada okaże się to istotne, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do Wenus, uzmysłowicie sobie różnice w obowiązkach i podejściu do życia, trzeba się opowiedzieć po stronie tego, co łączy obie płcie a nie dzieli.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *