Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Byka

Słońce do 22 lipca przemierza życzliwego Raka, co sprzyja pielęgnowaniu relacji rodzinnych i koncentruje energię na sprawach domowych. W nocy z 5 na 6 lipca będzie miał miejsce nów Księżyca w tym znaku, któremu towarzyszą harmonijne aspekty planet, w niedługim czasie dla niektórych Byków rozpocznie się nowy etap w edukacji, podróżach, a także relacjach z rodzeństwem lub sąsiadami. Między 9 a 13 lipca Słońce w trygonie do Saturna pomoże sprawnie uporać się ze wszystkimi obowiązkami, urzędnicy i starsze osoby będą wam sprzyjać. W dniach od 16 do 20 lipca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do rewolucyjnego Urana w waszym znaku, co zapowiada wiele ekscytacji, zwłaszcza związanych z nieoczekiwanymi podróżami lub wyjazdami w nieznane przestrzenie. 21 lipca będzie miała miejsce pełnia Księżyca, ponownie w znaku Koziorożca, towarzyszyć jej będzie z jednej strony kwadratura Merkurego do Urana, wprowadzając odrobinę nerwowości, z drugiej jednak korzystny aspekt Wenus do Jowisza zapewni wiele estetycznych doświadczeń, może też przynieść dodatkowe zyski lub zarobki, emocje spotęgują też harmonijne aspekty Marsa do Plutona oraz Słońca do Neptuna, w dniach od 20 do 25 lipca trzeba się będzie wykazać większą inicjatywą w realizacji marzeń. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do Lwa, do 25 lipca pozostaniecie pod wpływem opozycji, jaką utworzy z Plutonem w Wodniku, sprawy rodzinne i zawodowe mogą się skomplikować. Od 24 do 28 lipca Słońce w sekstylu do Marsa w waszym znaku pozwoli uporać się z największymi wyzwaniami, pod warunkiem, że zdobędziecie się na inicjatywę i konkretne działanie.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 11 lipca również przebywa w życzliwym Raku, co pozwala celebrować chwile bliskości z domownikami oraz wypróbowanymi przyjaciółmi, traktowanymi jak rodzina, zwłaszcza do 4 lipca, gdy Wenus utworzy trygon ze stabilnym Saturnem. Od 7 do 11 lipca Wenus w harmonijnych aspektach do Urana w waszym znaku i Neptuna w życzliwych Rybach sprzyja pełnym atrakcji wakacyjnym pobytom nad wodą w gronie przyjaciół, Byki pozostające w pracy mogą liczyć na dodatkowe zyski z twórczej działalności. 11 lipca Wenus opuści życzliwego Raka i wejdzie do rozrywkowego Lwa, do 13 lipca pozostanie w opozycji do Plutona w Wodniku, pojawią się więc wyczerpujące obowiązki zawodowe, ktoś może w tym czasie wykorzystać waszą dobrą wolę i empatię, więc uważajcie, dni między 20 a 22 lipca natomiast, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, zapewnią nie tylko dobrą rozrywkę, ale również w niektórych przypadkach przyniosą finansowe zyski.

Mars w waszym znaku przebywa do 20 lipca skłaniając do większej aktywności, w dniach od 3 do 7 lipca, gdy znajdzie się w sekstylu do Saturna, przyniesie okazję do umocnienia wieloletnich przyjaźni, staniecie się w tych dniach skuteczni w wykonywaniu niezbędnych obowiązków, łatwo załatwicie sprawy urzędowe. Prawdziwe „trzęsienie ziemi” czeka was w między 13 a 17 lipca, gdy bojowy Mars utworzy koniunkcję z wybuchowym Uranem w waszym znaku, niektórym Bykom „puszczą nerwy”, gotowi będziecie do rewolucyjnych impulsywnych działań, z takim nastawieniem konflikty wydają się być nieuniknione, panujcie więc nad swoimi reakcjami. 20 lipca Mars opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, do 25 lipca znajdzie się w trygonie do Plutona, to dobry moment na podjęcie aktywności zmierzającej do pomnożenia majątku lub uzyskania kredytu, wydatki w tym czasie mogą być większe niż zwykle.

1 i 2 lipca do południa Merkury w życzliwym Raku znajdzie się w trygonie do mediumicznego Neptuna w przyjaznych Rybach, to znakomity czas na snucie marzeń, filozoficzną dyskusję i korzystanie z twórczego natchnienia. 2 lipca po południu Merkury wejdzie do Lwa i utworzy opozycję do Plutona w Wodniku, wieczór i następny dzień mogą minąć pod znakiem nieprzyjemnych, traumatycznych wspomnień, szczególnie związanych z wykonywaną pracą. W dniach od 7 do 9 lipca natomiast, możecie spodziewać się dobrych wiadomości, pojawią się pomysły na dodatkowe dochody, podróże okażą się przyjemne. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury wejdzie do życzliwej Panny, gdzie jest wyjątkowo mocny, końcówka miesiąca zapowiada się więc aktywna intelektualnie.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *