Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Wagi

Do 22 lipca, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, będziecie bardzo zapracowani, uwagę skupicie na karierze oraz sprawach rodzinnych. Od 8 do 12 lipca Słońce w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana zapowiada interesujący, oryginalny projekt zawodowy, który wpłynie na wasz stan posiadania, niektóre Wagi postanowią sprzedać lub przeciwnie – zainwestować w nieruchomość. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu podkręci emocje, zarówno kariera, jak i sprawy domowe okażą się równie ważne, trudno je będzie pogodzić.

16 lipca Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, a wam uda się zabłysnąć znakomitym pomysłem, wasze projekty uzyskają uznanie, to dobry dzień na podjęcie decyzji, mających wpływ na dalsze życie zawodowe oraz realizację osobistych celów. Między 16 a 22 lipca zarówno Merkury, jak i Słońce utworzą trygony z mediumicznym Neptunem w Rybach i opozycję z wymagającym Plutonem w Koziorożcu, zaangażujecie się w pomoc osobom potrzebującym, starsi lub chorzy członkowie rodziny mogą potrzebować waszego wsparcia, tymczasem was absorbować będą wyzwania w pracy – szczególnie że teraz właśnie macie szansę wykazać się twórczymi talentami. 22 lipca Słońce opuści Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, nadejdzie czas na relaks, zabawę i kontakt z przyjaciółmi. Nów Księżyca, do którego dojdzie 28 lipca, zapowiada początek znajomości, mającej szansę przekształcić się w przyjaźń. Na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza sprzyja podróżom oraz kontaktom z cudzoziemcami.

Wenus do 18 lipca tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, macie szansę w tym czasie nawiązać wiele międzynarodowych relacji, niektóre Wagi cieszyć się będą spędzaniem wakacji za granicą. Między 11 a 16 lipca Wenus znajdzie się w niekorzystnym układzie ze zwodniczym Neptunem i w trygonie ze stabilizującym Saturnem, niektóre relacje okażą się toksyczne, starajcie się nie ufać obietnicom bez pokrycia, lepiej wysłuchać rady osób starszych oraz wieloletnich przyjaciół i postawić na to, co sprawdzone. 18 lipca Wenus wejdzie do Raka, stosunki w pracy i w rodzinie ulegną poprawie. Między 22 a 27 lipca, podczas wpływu kwadratury Wenus do Jowisza czekają was sukcesy, ale nie powinniście zbytnio chwalić się nimi publicznie.

Mars do 5 lipca przebywa w przeciwległym Baranie i tworzy napięty aspekt z Plutonem w Koziorożcu, co zapowiada bezpardonową walkę z toksyczną osobą w rodzinie, może się zdarzyć, że trzeba będzie komuś pomóc pokonać problemy, jakie ma ze sobą. 5 lipca Mars opuści wreszcie Barana i wejdzie do znaku Byka, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnymi dobrami, rewolucyjne zmiany czekają was w tej dziedzinie na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

Merkury do 5 lipca przebywa w przyjaznych Bliźniętach, co dobrze wpływa na sprawy edukacyjne oraz relacje międzynarodowe, utworzy w tym czasie szereg aspektów, z których najbardziej problematyczna okaże się kwadratura Merkurego do oszukańczego Neptuna, do której dojdzie 3 lipca, czyjeś manipulacje i nieszczerość mocno was dotkną, co może odbić się niekorzystnie na samopoczuciu, ostatecznie sekstyl Merkurego do Marsa pozwoli wyjść zwycięsko ze słownych utarczek. Od 5 do 19 lipca Merkury będzie tranzytował znak Raka, skupiając myśli na sprawach zawodowych oraz rodzinnych. 19 lipca Merkury zawita do życzliwego Lwa, aktywizując relacje z przyjaciółmi, między 22 a 24 lipca trygon do Jowisza zachęci do wspólnym wypraw i podróży wakacyjnych, nawiążecie w tym czasie znajomości z osobami prominentnymi, co zaowocuje profitami w przyszłości, uważajcie jednak między 25 a 29 lipca, bo kwadratura Merkurego z Marsem i Uranem wywoła silny stres, związany ze zmianami we wspólnym stanie posiadania oraz w planowanych inwestycjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *