Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Skorpiona

Słońce przebywa w życzliwym Raku do 22 lipca, kierując uwagę na sprawy związane z edukacją, prawem oraz podróżami, będziecie w tych dziedzinach wyjątkowo wrażliwi i podatni na zmiany nastrojów. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana w przeciwległym Byku otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte, możecie zaprzyjaźnić się z osobą nietuzinkową, oryginalną i niekonwencjonalną. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wzbudzi emocje związane z wynikami egzaminów, pracą naukową, zagranicznymi wycieczkami lub stosunkami z obcokrajowcami. 16 lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem przyniesie informacje istotne dla waszej sytuacji rodzinnej, macie szansę tego dnia uświadomić sobie coś ważnego.

Od 16 do 22 lipca zarówno Słońce, jak i Merkury, utworzą trygon z Neptunem i opozycję z Plutonem, co pozwoli zrealizować wakacyjne marzenia, Skorpiony z twórczym zacięciem wpadną na znakomite pomysły, które zrealizują z rozmachem, bez względu na okoliczności, jest to również dobry moment na rozwój osobisty. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do Lwa, energię skierujecie na rozwój kariery oraz starania, aby okazać się osobą nie do zastąpienia. 28 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, co może oznaczać rozpoczęcie nowego projektu lub etapu w życiu zawodowym. Na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza przyniesie możliwość awansu.

Mars do 5 lipca przebywa w Baranie, ale tworzy w tym czasie napięty aspekt z Plutonem, obaj władcy waszego znaku będą więc w konflikcie, oznacza to walkę i duży stres, który objawić się może problemami zdrowotnymi, szczególnie związanymi z systemem trawiennym, osoby cierpiące na IBS okażą się podatne na silniejsze niż zwykle dolegliwości. 5 lipca Mars opuści impulsywnego Barana i wejdzie do przeciwległego Byka, partnerzy osobiści lub biznesowi mogą stać się czepliwi i wymagający, co będzie was wyprowadzać z równowagi – szczególnie niecierpliwi staniecie się na przełomie lipca i sierpnia, pozostając pod wpływem koniunkcji Marsa z nieprzewidywalnym Uranem, drobna sprzeczka może stać się przyczyną rozpadu związku lub przyjaźni, starajcie się więc panować nad emocjami.

Wenus do 18 lipca tranzytuje znak Bliźniąt, co wpłynie korzystnie na wspólne finanse oraz planowane inwestycje. Od 11 do 16 lipca pojawi się okazja na pozornie szybkie i łatwe zarobki, co sugeruje kwadratura Wenus do zwodniczego Neptuna, jednak trygon Wenus do Saturna radzi trzymać się utartych ścieżek, nawet jeśli miałyby przynieść mniejsze zyski, ponieważ propozycja okaże się oszukańcza. 18 lipca Wenus opuści Bliźnięta i wejdzie do życzliwego Raka, staniecie się bardziej czuli i wrażliwi na potrzeby bliskich. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza sprzyja wakacyjnym podróżom, będziecie się świetnie bawić, ale wydacie dużo pieniędzy.

Merkury do 5 lipca przebywa w Bliźniętach, wspierając biznes i zarządzanie wspólnymi pieniędzy, kwadratura Merkurego z Neptunem, mająca miejsce 3 lipca, ostrzega przed oszustwem lub wykorzystaniem waszej dobrej woli, na szczęście sekstyl Merkurego do Marsa w dniach 4-5 lipca pozwoli zachować zdrowy rozsądek. Od 5 do 19 lipca Merkury przebywa w życzliwym Raku, będziecie się więc sprawnie komunikować, również na poziomie emocjonalnym, to właściwy czas na wakacyjne podróże oraz rozwój osobisty. 19 lipca Merkury zawita do rozrywkowego Lwa, Skorpiony, które w tym czasie pozostaną w pracy mają szansę na awans oraz atrakcyjny międzynarodowy projekt, na co wpłynie trygon Merkurego do Jowisza między 22 a 24 lipca, natomiast osoby korzystające z wakacji wybiorą się w tym czasie na wycieczkę i zbiorą masę interesujących informacji. Od 25 do 29 lipca, jeśli zależy wam na związku panujcie nad nerwami, bo kwadratura Merkurego z Marsem i Uranem w przeciwległym Byku zapowiada kłótnie i konflikty, które mogą zakończyć się nawet zerwaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *