Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Wodnika

Słońce w znaku Raka do 22 lipca skupi uwagę na sprawach zdrowia i odpowiedniej diety, niektóre Wodniki w ramach letniego odpoczynku i pokonania stresów zajmą się gotowaniem, inne zaopiekują się członkami rodziny. Sekstyl Słońca do Urana od 4 do 8 lipca rozwinie pomysłowość i kreatywność w tej dziedzinie, zaczniecie eksperymentować z nowymi, oryginalnymi smakami. Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 10 lipca, wyznaczy początek nowego zawodowego projektu, natomiast Słońce w trygonie do Neptuna od 12 do 18 lipca rozwinie twórczy potencjał, co zaowocuje poprawą sytuacji materialnej.

Druga dekada lipca okaże się korzystna przede wszystkim dla Wodników zaangażowanych w działalność artystyczną, skorzystają jednak również osoby przebywające na urlopie i oddające się błogiemu lenistwu. 22 lipca Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, ostatni tydzień lipca przyniesie nowe znajomości. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 24 lipca, uświadomi wam oczekiwania, jakie macie w stosunku do partnera, wzbudzi też emocje, wynikające z różnego podejścia do rozrywek oraz tego, co sprawia przyjemność.

Wenus do 22 lipca przebywa w przeciwległym znaku Lwa, cieszyć się więc będziecie powodzeniem a partner zrobi wszystko, aby uprzyjemnić spędzone wspólnie chwile. W dniach 5–11 lipca jednak nie wszystko będzie przebiegać gładko i przyjemnie, opozycja Wenus do przebywającego w waszym znaku Saturna sprawi, że trudno was będzie zadowolić, a kwadratura Wenus do Urana doprowadzi do konfliktu z domownikami. Dni od 11 do 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji w przeciwległym znaku Lwa, obfitować jednak będą w chwile pełne miłości i namiętności a porozumienie odnajdziecie we wspólnej sypialni, okaże się, że przeciwieństwa zbliżają was do siebie. 22 lipca Wenus wkroczy do znaku Panny, w którym jest słaba, ale utworzy opozycję do Jowisza w Rybach, niektóre Wodniki zainwestują w podróż zagraniczną, inne zapiszą się na warsztaty, które mogą nie spełnić ich oczekiwań, jeszcze inne skupią się na pozyskiwaniu funduszy.

Merkury w przyjaznym znaku Bliźniąt przebywa do 11 lipca, inspirując umysłowo i zachęcają do rozwoju intelektualnego, jednak między 4 a 8 lipca znajdziecie się pod wpływem kwadratury, jaką utworzy ze złudnym Neptunem, możecie więc wyciągać fałszywe wnioski lub ulegać uzależniającym fałszywym przekonaniom. 11 lipca Merkury przejdzie do znaku Raka, myśli skierujecie więc na sprawy rodzinne, zajmiecie się też nadrabianiem zawodowych obowiązków, natomiast Wodniki korzystające z urlopu wykażą się pomysłowością w organizowaniu przyjemności wakacyjnych. Najlepsze na podróżowanie okażą się dni od 12 do 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w trygonie z dobroczynnym i szczodrym Jowiszem, osoby czynne zawodowe mają natomiast szansę otrzymać w tych dniach zlecenie, które poprawi sytuację finansową. Korzystnie oraz inspirująco zapowiada się również czas między 19 a 21 lipca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, macie szansę w tych dniach wykazać się pomysłowością, natomiast trygon Merkurego do Neptuna od 24 do 26 lipca wpłynie na kreatywność i rozwój wyobraźni, otrzymane w tych dniach zlecenia okażą się dobrze płatne.

Mars tranzytuje przeciwległy znak Lwa do 29 lipca, szczególnie nieprzyjemny może okazać się w pierwszych dniach miesiąca, gdy utworzy opozycję z Saturnem w waszym znaku – możecie poczuć się atakowani lub pospieszani przez partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, z powodu nie wywiązywania się z obowiązków, tymczasem wy właśnie zechcecie skorzystać z odpoczynku. Kwadratura Marsa do Urana może doprowadzić do konfliktu, jeśli nie nabierzecie dystansu. Do porozumienia dojdziecie między 11 a 17 lipca, gdy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, pod warunkiem, że zaakceptujecie różnice charakterów, które powinny was uzupełniać a nie wprowadzać podziały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *