Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Koziorożca

Słońce w przeciwległym znaku Raka do 22 lipca skieruje uwagę na kontakty międzyludzkie, sprawy partnerów życiowych okażą się ważniejsze, niż wasze własne. Między 4 a 8 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z Uranem, niektóre Koziorożce spotkają na swej drodze osobę o oryginalnym i niecodziennym sposobie bycia, która zrobi na nich duże wrażenie, a 10 lipca nów Księżyca w Raku może okazać się początkiem relacji, która ma szansę przekształcić się w prawdziwą przyjaźń a nawet coś więcej.

Między 12 a 21 lipca Słońce utworzy trygon z mistycznym Neptunem oraz opozycję z transformującym Plutonem w waszym znaku, wydarzenia, jakie czekają niektóre Koziorożce, mogą okazać się na tyle znaczące, że na długo zostaną w pamięci. 22 lipca Słońce opuści przeciwległy znak Raka i wkroczy do wesołego Lwa, wy jednak zamiast korzystać z wakacyjnej aury zaczniecie zamartwiać się o stan konta i finansową przyszłość, emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca.

Mars w znaku Lwa pozostanie do 29 lipca, aktywując zarządzanie wspólnymi finansami, uważajcie na planowane inwestycje w pierwszym tygodniu miesiąca, ponieważ nieharmonijne aspekty, jakie utworzy Mars z Saturnem, władcą waszego znaku, oraz wybuchowym Uranem mogą doprowadzić do niemiłych sytuacji w kontaktach z dziećmi i najbliższą rodziną, staniecie się bowiem oszczędni i ograniczający w sprawach finansowych, co wywoła bunt i niezadowolenie.

Wenus w znaku Lwa pozostanie do 22 lipca, sprzyjając gromadzeniu pieniędzy, które powinniście przeznaczyć na wakacyjne rozrywki. W dniach 5–11 lipca, kiedy Wenus ustawi się najpierw w opozycji do Saturna a następnie w napiętej kwadraturze do Urana, staniecie się jednak bardziej niż zwykle chłodni, oszczędni i wymagający w stosunku do osób, które kochacie, co może doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów. Nieporozumienia łatwo rozładujecie między 11 a 17 lipca, kiedy Wenus i Mars znajdą się w koniunkcji w znaku Lwa, noce staną się gorące i pełne namiętności, miłość pokona wszelkie przejściowe niesnaski. 22  lipca Wenus przejdzie do życzliwej Panny, w której nie czuje się najlepiej, uczucia staną się bardziej praktyczne, jednak opozycja Wenus do Jowisza między 22 a 24 lipca zachęci do wakacyjnych wojaży.

Merkury jeszcze do 11 lipca tranzytuje  Bliźnięta, czyniąc z was osoby zorganizowane i zapracowane – chociaż w swoim znaku Merkury jest mocny, zachowajcie ostrożność między 4 a 8 lipca, gdy utworzy napiętą kwadraturę z Neptunem w Rybach, gdyż układ ten jest niekorzystny dla zdrowia, może też utrudnić porozumienie z osobami mało praktycznymi, nastawionymi na przebywanie w świecie marzeń, iluzji i wirtualnej rzeczywistości. Po 11 lipca Merkury znajdzie się w przeciwległym znaku Raka, co sprzyja szeroko pojętej komunikacji, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, gdy utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem warto kupować pojazdy i sprzęt elektroniczny a także podróżować za granicę.

Dni miedzy 19 a 21 lipca, podczas sekstylu Merkurego do Urana, okażą się korzystne dla osób, które postawią na spontaniczność i otworzą się na niecodzienne spotkania z ciekawymi nieznajomymi. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca to znakomity moment, aby realizować najbardziej szalone marzenia, warto w ostatnim tygodniu miesiąca wyjechać na wakacje z ukochaną osobą, czekają was romantyczne chwile, które odświeżą związek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *