Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Wagi

Słońce tranzytuje przeciwległy znak Barana do 19 kwietnia, sprawy partnerstwa i umów okażą się w tym czasie priorytetowe. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna pozwoli umocnić długotrwałe relacje, dla wielu Wag Święta Wielkanocne staną się okazją do ogłoszenia zaręczyn. Dla rozpoczęcia ważnych związków natomiast ważne okażą się dni w okolicach nowiu Księżyca w przeciwległym Baranie, który będzie miał miejsce 12 kwietnia. W ogóle, druga dekada miesiąca okaże się bardzo znacząca dla wielu osób, kiedy Słońce utworzy korzystne aspekty z Marsem i Jowiszem, jedynie kwadratura Słońca do Plutona sygnalizuje, że róże mają kolce a presja ze strony rodziny może być zbyt obciążająca.

19 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, kierując uwagę na sprawy spadkowe, urzędowe oraz związane z zarządzaniem pieniędzmi. Rewolucja w finansach szykuje się pod koniec miesiąca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia. Trudne sprawy i wiadomości mogą okazać swoje  zaskakujące oblicze w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w przeciwległym Baranie do 14 kwietnia, liczcie się więc z tym, że w tym czasie w związkach będziecie mieć niewiele do powiedzenia, ale za to może być zmysłowo i gorąco, szczególnie między 3 a 9 kwietnia, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z wygadanym Marsem w Bliźniętach – będziecie flirtować na odległość, okaże się, że rozmowa może być bardzo seksowna. Między 8 a 14 kwietnia zrobi się już bardzo namiętnie, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, poczujecie się całkowicie poddani sile ogarniającego was uczucia, osoby w stałych związkach natomiast zaczną walczyć o swoją niezależność. W drugiej połowie miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Byka, w którym jest mocna i pewna swojej wartości, zaczniecie zabiegać o zwiększenie stanu posiadania – niestety, pod koniec miesiąca, między 22 a 26 kwietnia aspekty Wenus wskazują na to, że inwestycje okażą się nietrafione, jakaś instytucja odmówi wypłaty świadczeń, urzędnicy okażą się mało przychylni.

Merkury do 4 kwietnia przebywa jeszcze w znaku Ryb, skupiając myśli na sprawach związanych z ochroną zdrowia i ograniczeniami w komunikacji, kiedy jednak wkroczy do przeciwległego znaku Barana, staniecie się bardziej otwarci, gotowi do dyskusji, negocjacji i skłonni do zawierania umów. Między 9 a 11 kwietnia uda się wam sprawnie ustalić zasady współpracy i współdziałania, szczególnie z dziećmi oraz osobami, za które jesteście odpowiedzialni. Między 16 a 19 kwietnia Merkury w sekstylu do Marsa i Jowisza pozwoli sprawnie przeprowadzić negocjacje, najlepiej dogadacie się 19 kwietnia, gdy dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego ze Słońcem. Tego samego dnia wieczorem obie planety opuszczą przeciwległy znak Barana i wkroczą do Byka, dołączając do przebywającej tam Wenus, władczyni znaku. Ostatni tydzień kwietnia będzie obfitował w niespodziewane wydarzenia, możecie doświadczyć ograniczeń w mobilności i szeroko pojętej komunikacji.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, jednak między 6 a 13 kwietnia znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, w szczególny sposób dbajcie w tym czasie o zdrowie, noście maseczki, unikajcie większych zgromadzeń. Mars w trygonie do Jowisza natomiast zapowiada między 13 a 19 kwietnia intensywną aktywność w dziedzinie będącej waszym rzeczywistym hobby. 23 kwietnia Mars przesunie się do znaku Raka, rzucicie się w wir pracy, ale podświadome lęki o bezpieczeństwo w dobie pandemii nie pozwolą cieszyć się tym w pełni.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *