Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Panny

Słońce w Baranie do 19 kwietnia skieruje uwagę na zarządzanie finansami, zdobywanie grantów, dotacji i kredytów. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna zaowocuje dobrą, długofalową inwestycją. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia, również może wskazywać na początek dobrych interesów, zwłaszcza że między 10 a 19 kwietnia Słońce utworzy szereg korzystnych aspektów, takich jak sekstyle do Marsa i Jowisza, ale również napiętą kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, transakcje więc mogą stanowić spore ryzyko, ale podobno do odważnych świat należy, a wspierać was będzie w tej konfiguracji obecność Wenus i Merkurego.

19 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, poczujecie się pewniej, zajmiecie się tym, co rozwija i sprawia przyjemność. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, zapowiada wiele emocjonujących wydarzeń, końcówka miesiąca okaże się stymulująca dla rozpoczynania nowych kursów, warsztatów oraz zdobywania oryginalnych uprawnień.

Pierwsze dni miesiąca mogą okazać się problematyczne ze względu na to, że do 4 kwietnia Merkury, władca waszego znaku, przebywa jeszcze w przeciwległym znaku Ryb, w którym jest po prostu słaby i nie może rozwinąć pełni swoich możliwości, kiedy jednak wkroczy do znaku Barana, znacznie łatwiej będzie podejmować właściwe decyzje. Szczególnie między 9 a 11 kwietnia, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, uporządkujecie sprawnie swoje sprawy i nabierzecie pewności siebie. Również sekstyl Merkurego z Marsem i Jowiszem między 16 a 19 kwietnia pozwoli działać szybko i z sukcesem, szczególnie 19 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uda się wam błysnąć dobrymi i odważnymi pomysłami, co zostanie dostrzeżone i docenione. 19 kwietnia Merkury wraz ze Słońcem opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo energetyzująca i pełna niespodzianek, trzymajcie nerwy na wodzy, najwięcej uzyskacie stosując siłę spokoju.

Wenus do 14 kwietnia przebywa w znaku Barana, w którym nie czuje się najlepiej, sprawy uczuciowe warto więc odłożyć na drugą połowę miesiąca, kiedy znajdzie się w przyjaznym Byku. Między 22 a 26 kwietnia Wenus wraz z Merkurym  znajdą się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, jednocześnie tworząc kwadraturę do surowego Saturna, w długotrwałych związkach pojawi się napięcie, jeśli nie chcecie stracić partnera, może warto uprawomocnić relację.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje znak Bliźniąt, aktywizując sferę zawodową, szczególnie w zakresie komunikacji. Trudności pojawią się między 6 a 13 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, trudno się będzie porozumieć, szczególnie w sprawach związanych ze zdrowiem oraz twórczością, starajcie się być mniej wymagający a wszystko się ułoży. Szczególną aktywnością zawodową natomiast wykażecie się między 14 a 19 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie z Jowiszem. Po 23 kwietnia, kiedy Mars wkroczy do przyjaznego znaku Raka, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *