Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Strzelca

Do 19 kwietnia Słońce tranzytuje życzliwy znak Barana, skupiając uwagę na twórczości, kreatywności oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Również sprawy dzieci będą dla was w tym czasie istotne. Pierwsze dni miesiąca i Święta Wielkanocne przyniosą poczucie  samotności w związku z ograniczeniami nałożonymi przez wymogi sanitarne, przyczyni się do tego sekstyl Słońca do Saturna, z łatwością jednak się do tego przystosujecie. 12 kwietnia nów Księżyca w znaku Barana zapowiada rozwój nowego hobby, pojawienie się dziecka lub początek kreatywnego projektu. Niezwykle intensywna okaże się druga dekada miesiąca, ze względu na aspekty Słońca do Marsa i Jowisza a także Plutona, znajdziecie sposób na to, aby ze swojego hobby uczynić dochodowy interes.

19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na sprawy ochrony zdrowia, zachęcając do przebywania na świeżym powietrzu, zajmowania się ogrodem i prostymi przyjemnościami dnia codziennego. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo niespokojna i wymagająca emocjonalnie, ze względu na napięte aspekty planet oraz pełnię Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia. Koniunkcja Słońca z Uranem 30 kwietnia wywoła sporo zamieszania, bądźcie przygotowani na niespodzianki i zaskakujące wydarzenia oraz niecodzienne pomysły.

Wenus w przyjaznym znaku Barana przebywa do 14 kwietnia, zachęcając do zabawy oraz miłosnych podbojów. Zaczniecie skakać z kwiatka na kwiatek zwłaszcza między 3 a 9 kwietnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z zalotnym Marsem w przeciwległym znaku Bliźniąt, będziecie flirtować i bawić się na całego, ale nic poważnego z tego nie wyniknie. Między 8 a 14 kwietnia natomiast, podczas aspektów Wenus z Jowiszem i Plutonem, czekają was miłe spotkania, ale też rozliczenia zarówno emocjonalnych, jak i finansowych wydarzeń z przeszłości. W drugiej połowie miesiąca Wenus w znaku Byka skłoni was do wrzucenia na luz i korzystania z wiosennego lenistwa, jedynie dni między 22 a 26 kwietnia obfitować mogą w zaskakujące spotkania, rozmowy i wydarzenia, których tematem będzie zdrowy styl życia, jednocześnie kontakty z ochroną zdrowia, jeśli okażą się konieczne, pozostawią wiele do życzenia.

Kiedy 4 kwietnia Merkury opuści znak mediumicznych Ryb odetchniecie z ulgą i zaczniecie podejmować trafne decyzje i planować nadchodzące dni i tygodnie. Myśli skierujecie na zaspokojenie własnych potrzeb, realizację zamierzeń i przyjemności. Sekstyl Merkurego z Saturnem pozwoli między 9 a 11 kwietnia uporządkować sprawy związane z internetem, zakładaniem stron, prowadzeniem bloga. Między 16 a 19 kwietnia czekają was ważne rozmowy i negocjacje, łatwo się będzie dogadać zwłaszcza 19 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, obie planety zresztą tego samego dnia wieczorem zmienią znak i przejdą do Byka, kierując uwagę na dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie.

Mars do 23 kwietnia przebywa  w przeciwległym znaku Bliźniąt, aktywizując kontakty międzyludzkie i sprawiając, że łatwo jest wam atakować i stawiać sprawy na ostrzu noża. Szczególnie bojowo nastawieni możecie być między 6 a 13 kwietnia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, zwłaszcza w temacie ochrony zdrowia i skłonności do używek osób z rodziny. Między 13 a 19 kwietnia natomiast trygon Marsa do Jowisza sprawi, że staniecie się bardzo skuteczni i przebojowi. Kiedy 23 kwietnia Mars opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka staniecie się bardziej pobudzeni emocjonalnie, ale mniej skłonni do wypowiadania swoich życzeń.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *