Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Koziorożca

Słońce w znaku Barana do 19 kwietnia kieruje uwagę na sprawy domu i rodziny, sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca uświadomi wam, że Święta Wielkanocne w ograniczonym składzie mogą okazać się dobrodziejstwem, bo nie tylko zaoszczędzicie i odpoczniecie, ale też nawiążecie bliższą więź z domownikami. Nów Księżyca 12 kwietnia wyznaczy początek nowych zasad, jakie postanowicie wprowadzić w relacjach zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. Druga dekada miesiąca okaże się znacząca dla domowego budżetu, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Marsem, ale w napiętej kwadraturze do Plutona w waszym znaku, postanowicie wprowadzić zmiany, mające na celu poprawę sytuacji materialnej. Niektóre Koziorożce zdecydują się na zaciągnięcie kredytu, inne zwiększą wysiłki w kierunku zdobycia dodatkowej pracy.

19 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, znacznie się uspokoicie, uwagę skierujecie na czerpanie radości z życia i zajmowania się tym, co sprawia przyjemność. Pełnia Księżyca w Skorpionie, do której dojdzie 27 kwietnia, wywoła mnóstwo emocji w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń, zwłaszcza że Słońce znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem w ostatnich dniach miesiąca.

Mars przebywa w Bliźniętach do 23 kwietnia, aktywizując przede wszystkim działania służące ochronie zdrowia oraz tworzeniu rozmaitych regulacji i regulaminów. Trudno będzie o sensowną aktywność, szczególnie w  między 6 a 13 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w kwadraturze z nieokreślonym Neptunem – wszystko zacznie się rozpadać na waszych oczach, budząc frustrację i tworząc nieporozumienia. Dużo łatwiej o właściwe działania będzie między 13 a 19 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie z Jowiszem, zwłaszcza że pojawią się dodatkowe środki finansowe, które postanowicie przeznaczyć na poprawę samopoczucia oraz ulepszenie warunków pracy. 23 kwietnia Mars wkroczy do przeciwległego znaku Raka, w którym jest słaby, wszystko więc zacznie wyprowadzać was z równowagi, szczególnie partnerzy osobiści oraz biznesowi.

Wenus do 14 kwietnia przebywa w znaku Barana, co sprawi, że dobrze poczujecie się w gronie rodzinnym. Między 3 a 9 kwietnia sekstyl Wenus do Marsa sprawi, że nawet w stałych związkach zaiskrzy. Między 8 a 14 kwietnia Wenus w korzystnym aspekcie z Jowiszem, ale w kwadraturze do Plutona w waszym znaku, poprawi finanse, otrzymacie nagrodę, premię lub oczekiwany grant, pojawią się jednak różnice w pomysłach na wykorzystanie tych środków, twardo będziecie się trzymać swojej wersji. Po 14 kwietnia Wenus w życzliwym znaku Byka zachęci do sprawienia sobie przyjemności, wolne Koziorożce zaczną rozglądać się za swoją połówką, osoby w stałych związkach postanowią zrobić coś razem. Do nieoczekiwanych konfliktów może dojść pod koniec miesiąca, między 22 a 26 kwietnia, gdy Wenus wraz z Merkurym znajdą się w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze do Saturna – stanowczo odmówicie przeznaczenia pieniędzy na przyjemności, co wywoła sprzeciw otoczenia.

Merkury 4 kwietnia wkroczy do zdecydowanego znaku Barana, ułatwiając podejmowanie decyzji i pozostanie w nim do 19 kwietnia, towarzysząc Słońcu. W ostatniej dekadzie miesiąca przebywając w przyjaznym Byku, skieruje myśli na rozwój ulubionego hobby.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *