Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Wodnika

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 22 grudnia, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i kontakty z osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. 13 grudnia nów Księżyca w Strzelcu zapowiada początek nowej znajomości lub odnowienie kontaktów w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. W dniach 15 – 19 grudnia kwadratura Słońca do Neptuna może przynieść jakiś rodzaj rozczarowania, rozliczenia finansowe okażą się nieścisłe, uważajcie, aby ktoś was nie oszukał, wykorzystując łatwowierność i dobrą wolę. 22 grudnia Słońce opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie spadek energii życiowej, w okresie przedświątecznym, w dniach 22-24 grudnia sekstyl Słońca do Saturna skłoni do oszczędności i racjonalnego gospodarowania budżetem. 27 grudnia pełnia Księżyca w znaku Raka w harmonijnych aspektach do dobroczynnego Jowisza, wpłynie pozytywnie na sytuację rodzinną, emocje wzbudzi pojawiająca się możliwość wzbogacenia się, jednocześnie koniunkcja cofającego się Merkurego z Marsem w napiętym aspekcie do zwodniczego Neptuna może doprowadzić do konfliktu na tle finansowym, padną nieprzyjemne, atakujące słowa, uważajcie na to, co mówicie pod wpływem emocji, bo możecie tego później bardzo żałować.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca utworzy napięty aspekt z potężnym Plutonem, jakaś ukryta namiętność pokaże swoje mroczne oblicze. 4 grudnia Wenus opuści życzliwą Wagę, gdzie była bardzo mocna i wejdzie do Skorpiona, tracąc możliwość konstruktywnego działania, trudno wiec będzie utrzymać dobre stosunki z przełożonymi i współpracownikami, jednak w dniach 4 – 6 grudnia, gdy znajdzie się w sekstylu do Saturna, uda się utrzymać w miarę stabilne relacje, oparte na długotrwałej współpracy. Między 9 a 11 grudnia Wenus znajdzie się w opozycji do Jowisza, co wzmocni międzynarodowe kontakty towarzyskie, natomiast dni od 20 do 22 grudnia, gdy Wenus ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana, władcy waszego znaku, będziecie mieć tendencję do kłótni z bliskimi oraz przyjaciółmi a także stawiania spraw na ostrzu noża, w czasie Świąt Bożego Narodzenia natomiast, atmosfera przy stole pełna będzie miłości, empatii i zrozumienia, na co wpłynie trygon Wenus do marzycielskiego Neptuna. W dniach 27 – 29 grudnia sekstyl Wenus do Plutona rozbudzi skrywane głęboko uczucia. 29 grudnia Wenus opuści mrocznego Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, wokół zaroi się od przyjaciół oraz przychylnych wam osób.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Strzelca, motywując do nawiązywania nowych i podtrzymywania dotychczasowych przyjaźni i znajomości, zwłaszcza międzynarodowych, skieruje również aktywność na rozwój nauki i podnoszenie kwalifikacji. W dniach od 26 do 30 grudnia napięte aspekty między cofającym się Merkurym w koniunkcji z pobudliwym Marsem a zwodniczym Neptunem, doprowadzi do ostrych starć i nieporozumień w kwestiach finansowych.

1 grudnia Merkury opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do znaku Koziorożca, od razu utworzy sekstyl z poważnym Saturnem, pierwsze dni miesiąca sprzyjają więc podejmowaniu decyzji, które ustabilizują sytuację materialną, ale na razie powinniście utrzymać je w tajemnicy. W dniach 7 – 9 grudnia Merkury znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, co sprzyja nauce i nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów, również między 10 a 12 grudnia sekstyl Merkurego do Wenus zapowiada miłe towarzyskie spotkania. 14 grudnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, 24 grudnia wycofa się do życzliwego Strzelca, do biegu prostego powróci dopiero 2 stycznia, w drugiej połowie stycznia unikajcie zakupu prezentów, zwłaszcza sprzętu elektronicznego, ważne życiowe decyzje odłóżcie na później, zachowajcie ostrożność na drodze oraz w podróży.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *