Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Koziorożca

Słońce w znaku Strzelca przebywa do 22 grudnia, co bardzo osłabia was energetycznie, to czas, który powinniście przeznaczyć na odpoczynek, bo trudno wam będzie zdziałać coś konstruktywnego, zwłaszcza że w Strzelcu przebywa również zapalczywy Mars, co jeszcze bardziej pozbawia was sił. 13 grudnia nów Księżyca w tym znaku zapowiada nowy rozdział w życiu duchowym, pojawią się też ukryci wrogowie, ich aktywność odczujecie najbardziej w dniach 15 – 19 grudnia, zaczną rozsiewać plotki i pomówienia, które trudno będzie wyjaśnić. 22 grudnia Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, od razu utworzy sekstyl z Saturnem, władcą Koziorożca, pogodzicie się z tym, na co nie macie wpływu, krok po kroku wzmacniając swoją pozycję, zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wpłyną kojąco i stabilizująco na wasze samopoczucie. 27 grudnia nów Księżyca w opozycyjnym Raku w korzystnych aspektach do Jowisza, poprawi relacje w każdym związku, pojawi się propozycja nawiązanie korzystnych znajomości, ważnych dla rozwoju kariery. Nie obejdzie się jednak bez stresów i podkręconych emocji, bowiem w tym samym czasie cofający się Merkury znajdzie się w koniunkcji z zapalczywym Marsem i obie planety utworzą napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, pojawią się plotki i niesprawdzone informacje, które mogą zepsuć wam opinię.

Wenus w Wadze w pierwszych dniach miesiąca utworzy kwadraturę z rozliczeniowym Plutonem w waszym znaku, pragnienia pozostaną niezaspokojone. 4 grudnia jednak Wenus, planeta miłości i dyplomacji, zawita do życzliwego Skorpiona i utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, władcą waszego znaku, okaże się, że są w waszym otoczeniu osoby życzliwe i możecie liczyć na ich poparcie oraz przyjaźń. W dniach 9 – 11 grudnia Wenus w opozycji do Jowisza sprzyja romansom oraz kreatywnym i artystycznym projektom, natomiast od 20 do 22 grudnia, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, czeka was niespodzianka ze strony przyjaciół. Wenus w trygonie do Neptuna w czasie Świąt Bożego Narodzenia zapewni dobry nastrój i towarzystwo bliskich. Pod koniec miesiąca w dniach 27 – 29 grudnia, Wenus w sekstylu do Plutona w waszym znaku, rozbudzi namiętność, randki okażą się ekscytujące i bardzo gorące. 29 grudnia Wenus wejdzie do znaku Strzelca, zaczniecie ukrywać przed całym światem swoje prawdziwe uczucia.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Strzelca, co jest dla was bardzo niekorzystne, generuje bowiem ukrytych wrogów, zwłaszcza pod koniec miesiąca między 26 a 30 grudnia ktoś za waszymi plecami będzie rozsiewał plotki, przed którymi trudno się obronić, powrócą sprawy, które staraliście się ukryć przed innymi, wskazuje na to kwadratura retrogradującego Merkurego w koniunkcji z Marsem do zwodniczego Neptuna. Merkury 1 grudnia wejdzie do waszego znaku, od razu utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, co pozwoli zebrać myśli i podejmować dojrzałe decyzje. Między 7 a 9 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do Jowisza, oraz od 10 do 12 grudnia, podczas sekstylu Merkurego z Wenus, nawiążecie szereg kontaktów towarzyskich, które okażą się korzystne i znaczące dla waszej przyszłości. 14 grudnia

Merkury w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, 24 grudnia wycofa się do Strzelca, z retrogradacji wyjdzie 2 stycznia, w tygodniu przedświątecznym unikajcie podejmowania życiowych decyzji, natomiast w ostatnim tygodniu miesiąca, gdy Merkury wycofa się do Strzelca, zachowajcie swoje myśli, poglądy i przekonania w sekrecie, bo nie znajdziecie zrozumienia w swoim otoczeniu, to czas na ponowne przemyślenie swoich priorytetów.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *