Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Byka

Słońce w Strzelcu do 21 grudnia skieruje uwagę na rozwój osobisty, zgłębianie psychiki i zarządzanie wspólnymi pieniędzmi. W okolicach 8 grudnia pełnia Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Marsem wywoła dużo emocji związanych z finansami, będziecie walczyć ze wszystkich sił o to, co się wam należy. Między 10 a 14 grudnia sekstyl Słońca do Saturna pozwoli utrwalić osiągniecia, na które długo pracowaliście, ale kwadratura Słońca do Neptuna od 12 do 16 grudnia wprowadzi element zagubienia i nieporozumień w relacjach z przyjaciółmi lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. W tygodniu przedświątecznym, między 19 a 24 grudnia, Słońce znajdzie się w kwadraturze do Jowisza najpierw w znakach Strzelec – Ryby, co może wyrazić się w nadmiernych wydatkach, zapragniecie bowiem, aby Święta Bożego Narodzenia, pomimo wojny i ekonomicznych ograniczeń, były pełne magii i przyjemności, 20 grudnia jednak Jowisz opuści życzliwe Ryby i ponownie wejdzie do ognistego Barana, następnego dnia Słońce wkroczy do przyjaznego Koziorożca, nadal pozostając w kwadraturze do Jowisza – tym razem układ planet zaprocentować może nagłą decyzją o wyjedzie zagranicznym, co wzbudzi wiele stresów, ale okaże się korzystne. Nów Księżyca w Koziorożcu, do którego dojdzie tuż przed Świętami 23 grudnia, zapowiada nowy rozdział w sprawach zawodowych, edukacyjnych lub międzynarodowych.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w Strzelcu do 10 grudnia, co ma szansę pozytywnie wpłynąć przede wszystkim na stan majątkowy, już 1 grudnia znajdzie się w opozycji do walecznego Marsa w Bliźniętach, zaczniecie więc walczyć o finanse, granty, kredyty oraz inne formy wsparcia. 2 grudnia Wenus w sekstylu do Saturna zapowiada możliwość osiągnięcia porozumienia z urzędnikami, a także równowagi i poczucia zawodowego bezpieczeństwa, nie powinniście spodziewać się kokosów, ale pojawi się szansa na długotrwałą współpracę. Ostrożność natomiast powinniście zachować między 2 a 6 grudnia, gdy Wenus utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, artyści i twórcy zmagać się będą z wyzwaniami, na które nie są przygotowani, pozostałe osoby mogą przeżyć zawód miłosny, rozczarować się w stosunku do przyjaciół lub wybrać niewłaściwą ścieżkę duchową. 8 i 9 grudnia, tuż przed zmianą znaku, Wenus utworzy kwadraturę z dobroczynnym Jowiszem, ponieważ wszystkie aspekty tych planet są korzystne, możecie spodziewać się szansy na awans, zdobycia popularności lub po prostu chwile dobrego samopoczucia spędzone w gronie przyjaciół, nie zabraknie jednak ekscytacji i odrobiny stresów. 10 grudnia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, staniecie się bardziej poważni i zdyscyplinowani, Wenus w trygonie do Urana między 20 a 24 grudnia zafunduje moc niespodzianek, możecie spodziewać się niecodziennych prezentów po choinką. Ostatnie trzy dni mijającego roku zapowiadają dobrą sylwestrową zabawę za sprawą sekstylu Wenus do Neptuna oraz koniunkcji Wenus z Merkurym i Plutonem – będzie rozrywkowo, romantycznie i namiętnie.

Mars do 27 grudnia biegnie ruchem wstecznym, trudno wam więc zorganizować się w finansach, pomimo starań w tym kierunku, nie powinniście się jednak przejmować, bo już na początku miesiąca uda wam się nawiązać kontakty, które zapewnią stały, chociaż niewielki dochód. Między 6 a 10 grudnia opozycja Słońca do Marsa zmusi do walki o to, co pragniecie zdobyć. Po 27 grudnia, kiedy Mars wyjdzie z retrogradacji, wszystko się ułoży.

Merkury przebywa w Strzelcu do 7 grudnia, nie pozwalając się skupić na niczym innym, jak na zdobywaniu środków finansowych lub planowaniu inwestycji, już w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Merkurego do Neptuna wprowadzi was w stan konfuzji, trudno będzie coś zrozumieć, nie pozwólcie się wykorzystać przez osoby skłonne do manipulacji. 6 i 7 grudnia, zanim wejdzie do znaku Koziorożca, znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, Mikołajki więc zapowiadają się przyjemnie, ale kosztownie. Między 16 a 18 grudnia macie szansę wymyślić oryginalny sposób zdobywania dodatkowych środków finansowych, pomoże w tym Merkury w trygonie do Urana. W czasie Świąt Bożego Narodzenia Merkury utworzy sekstyl z Neptunem, co wpłynie pozytywnie na atmosferę przy stole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *