Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Barana

Słońce w znaku życzliwego Strzelca przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy związane z edukacją, podróżami zagranicznymi i komunikacją międzynarodową, nie zabraknie wam więc optymizmu i energii do działania. Między 6 a 10 grudnia, gdy Słońce ustawi się w opozycji do Marsa i 8 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Bliźniąt w koniunkcji z Marsem, pojawią się silne emocje w dziedzinach związanych z komunikacją i edukacją. Dni od 10 do 14 grudnia warto wykorzystać na załatwienie spraw urzędowych, to również dobra okazja, aby nawiązać długotrwałe znajomości, zwłaszcza międzynarodowe, ponieważ sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna zadba o to, aby z tych relacji skorzystać w przyszłości w sprawach zawodowych. Między 12 a 16 grudnia kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi zamieszanie w sprawach związanych ze zdrowiem, przeprowadzką za granicę i nauką, która słabo będzie wchodzić do głowy, okres ten może być korzystny jedynie dla osób zajmujących się rozwojem osobistym lub duchowym, ale pojawi się stres, niepewność i trudności do pokonania. Od 19 do 24 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do dobroczynnego Jowisza, który 20 grudnia ponownie wkroczy do waszego znaku, następnego dnia Słońce wkroczy do Koziorożca, nadal tworząc napięty aspekt z Jowiszem, jednak nie zapowiada to nic złego, przeciwnie pojawią się okazje na awans społeczny, uważajcie jedynie, aby nie przeinwestować kupując świąteczne prezenty. Nów Księżyca w Koziorożcu, pod wpływem którego pozostaniecie 23 grudnia, zapowiada w najbliższym czasie początek nowego zawodowego projektu.

Mars w Bliźniętach porusza się biegiem wstecznym do 27 grudnia, co wpłynie nieco ograniczająco na komunikację, warto zwolnić tempo i złagodzić ton wypowiedzi w przypadku konfliktów, zwłaszcza w okolicach pełni Księżyca w koniunkcji z Marsem, do której dojdzie 8 grudnia. Po 27 grudnia możecie zacząć planować kampanie promujące swoją osobę lub działalność, aktywność związana z edukacją zacznie zmierzać we właściwym kierunku.

Wenus pozostaje w życzliwym Strzelcu do 10 grudnia, co sprzyja amorom i nawiązywaniu interesujących znajomości, to czas na ranki oraz okazywanie uczuć osobom, na których wam zależy. 1 grudnia Wenus w opozycji do Marsa może doprowadzić do kłótni, negocjacje nabiorą gorącego charakteru, 2 grudnia sekstyl Wenus do Saturna pomoże osiągnąć porozumienie w sprawach dotyczących długotrwałych zobowiązań, natomiast 4 grudnia Wenus w kwadraturze do Neptuna zapowiada jakieś nieporozumienie i zawiedzione nadzieje w związkach. 9 grudnia, zanim opuści znak Strzelca, Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza co sprzyja korzystnym międzynarodowym kontaktom, 10 grudnia planeta symbolizująca miłość i dostatek wejdzie do Koziorożca, zaczniecie nawiązywać zawodowe kontakty, ktoś poznany przypadkowo między 20 a 24 grudnia może przyczynić się do poprawy sytuacji zawodowej, pojawią się też premie świąteczne. W ostatnich dniach roku Wenus znajdzie się w sekstylu do romantycznego Neptuna, w koniunkcji z Merkurym i Plutonem, wprawi was w to w nastrój adekwatny dla sylwestrowych szaleństw, spędzonych w licznym towarzystwie.

Merkury pozostaje w życzliwym Strzelcu do 7 grudnia, nie jest to właściwy czas do nauki, komunikacja też może pozostawiać wiele do życzenia, zwłaszcza w pierwszych dwóch dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, ktoś może chcieć was wykorzystać. Od 5 do 7 grudnia Merkury w kwadraturze do Jowisza zapowiada nadmierne wydatki lub przecenienie swoich możliwości. 7 grudnia Merkury wejdzie do Koziorożca, nabierając mocy, myślenie stanie się znacznie bardziej konstruktywne. Między 16 a 18 grudnia warto starać się o podwyżkę, w czym pomoże trygon Merkurego do Urana. W czasie Świąt Bożego Narodzenia Merkury utworzy sekstyl do uduchowionego Neptuna, co sprzyja przyjaznej atmosferze przy świątecznym stole w gronie bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *