Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Byka

Słońce do 21 grudnia tranzytuje znak Strzelca, kierując uwagę na rozwój osobisty oraz zarządzanie pieniędzmi, sekstyl Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, pomoże uporać się z zawodowymi wyzwaniami. Zachowajcie ostrożność w okolicach 4 grudnia, ponieważ  zaćmienie Słońca w Strzelcu może wpłynąć negatywnie na planowane długoterminowe inwestycje, zrezygnujcie z kredytów, mogą okazać się trudne do spłaty. Również okres od 10 do 14 grudnia wprowadzi nieporozumienia lub staniecie się ofiarami oszustwa, gdy Słońce znajdzie się w kwadraturze do iluzorycznego Neptuna, nie ufajcie „ cudownym interesom” i „łatwym zarobkom”, bo możecie na nich znacznie więcej stracić, niż zyskać.

Dobry czas na interesy, podróże zagraniczne i korzyści z oszczędności oraz lokat nadejdzie między 18 a 20 grudnia, w okolicy pełni Księżyca w Bliźniętach, w trygonie do hojnego Jowisza w Wodniku – niektóre Byki otrzymają intratną propozycję zawodową lub wybiorą się w podróż służbową. 21 grudnia Słońce wejdzie do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym warto podnosić kwalifikacje zawodowe, uczestniczyć w kursach i warsztatach rozwoju osobistego, rozpoczynać rozmaitego rodzaju szkolenia. Kwadratura Saturna do Urana w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniemy od 20 do 27 grudnia, może sprawić, że w wyniku obostrzeń epidemiologicznych Święta miną w ograniczonym gronie, co dla niektórych Byków okaże się mocno frustrujące. 29 grudnia Jowisz opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, co poprawi jakość życia towarzyskiego i przysporzy grono przyjaciół. Trygon Słońca do Urana zapowiada wystrzałowego Sylwestra.

1 grudnia Wenus w życzliwym Koziorożcu utworzy dobroczynny sekstyl z Neptunem w Rybach, co przyniesie wiele wzruszeń, romantycznych uniesień i empatycznych gestów, zakochane Byki poczują „motyle w brzuchu” i będą chodzić z głową w chmurach. Pamięć o pozytywnych uczuciach przyda się między 10 a 14 grudnia, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z posesywnym Plutonem wzrośnie bowiem namiętność, ale pojawi się też zazdrość i chęć posiadania. 20 grudnia Wenus zmieni bieg na wsteczny i od 23 do 26 grudnia ponownie spotka się z Plutonem, przy świątecznym stole nie zabraknie więc wymówek i wypominania przeszłości, pojawi się tez okazja do wybaczenia sobie popełnionych błędów.

Mars w przeciwległym znaku Skorpiona przebywa do 13 grudnia, aktywując drzemiące pod pozornie poprawnymi relacjami wewnętrzne konflikty w stosunkach międzyludzkich, skłaniając do walki i samoobrony. Od 3 do 13 grudnia Mars w aspekcie z Plutonem i Jowiszem zachęci do zrobienia rachunku sumienia i wyznaczenia osobistych granic. 13 grudnia Mars przejdzie do znaku Strzelca, kierując aktywność na rozwój osobisty i zarządzanie wspólnym majątkiem. W ostatnich dniach roku sekstyl Marsa do Saturna skłoni do intensywnej pracy w kierunku realizacji postawionych przed sobą zawodowych celów.

Do 13 grudnia Merkury przebywa w znaku Strzelca, co wzbudzi optymizm w sprawach finansowych, jednak od 6 do 8 grudnia unikajcie podejmowania strategicznych decyzji, szczególnie w zarządzaniu pieniędzmi, przy inwestycjach i większych zakupach, ponieważ jest to bardzo zwodniczy aspekt, który może przynieść straty, natomiast dni od 10 do 12 grudnia sprzyjają podróżom, nauce i podnoszeniu kwalifikacji, dzięki korzystnemu aspektowi Merkurego do Jowisza. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego znaku Koziorożca, co pozwoli skoncentrować umysł na realizacji praktycznych celów. Łut szczęścia i dobre pomysły przyniesie trygon Merkurego do Urana w waszym znaku w dniach 19–21 grudnia. W ostatnich dniach roku koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem pozwoli przeprowadzić istotne, szczere, czasem bolesne, ale wyzwalające rozmowy z osobami bliskimi sercu.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *