Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Bliźniąt

Słońce w przeciwległym znaku Strzelca przebywa do 21 grudnia, skłaniając do rozwoju osobistego potencjału, zwiększenia kontaktów międzyludzkich a także zainteresowania się potrzebami partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Sekstyl Słońca do Saturna na początku miesiąca pozwoli rozpocząć długotrwałą współpracę, sprzyjającą karierze i choć na efekty trzeba będzie trochę poczekać, przyniesie wymierne efekty. Zaćmienie Słońca w przeciwległym znaku Strzelca, do którego dojdzie 4 grudnia, może sprawić, że umknie waszej uwadze ważna sprawa, dotycząca partnera, zabraknie wam empatii lub zmienicie zdanie na temat ważnej relacji, warto zajrzeć we własne wnętrze i odkryć prawdziwą motywację, jaka wami kieruje.

Między 10 a 14 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna sprawi, że relacje międzyludzkie jeszcze bardziej się skomplikują, trudno wam będzie rozgraniczyć prawdę od kłamstwa, szczere intencje od manipulacji, pozostańcie więc ostrożni i stosujcie ograniczone zaufanie, szczególnie do propozycji zawodowych. Od 18 do 21 grudnia natomiast możecie liczyć na owocną współpracę zagraniczną, łatwość w zdawaniu egzaminów, ludzie będą wam przychylni i skorzy do pomocy, co zapewni sekstyl Słońca do Jowisza oraz pełnia Księżyca w waszym znaku. 21 grudnia Słońce opuści przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie rozwój osobisty i zawodowy a także zarządzanie wspólnymi finansami.  Święta Bożego Narodzenia mogą wiązać się z napięciem, wywołanym przez osoby starsze z waszego otoczenia, do czego przyczyni się kwadratura Saturna do Urana, wasza wolność osobista może zostać częściowo ograniczona. 29 grudnia Jowisz opuści znak Wodnika i zawita do życzliwych Ryb, powiększy się więc w nadchodzącym roku grono serdecznych przyjaciół, gotowych udzielić wam wsparcia i pomocy w potrzebie. Trygon Słońca do Urana zachęci do spędzenia Sylwestra w sposób odmienny od dotychczasowego.

Do 13 grudnia Merkury, władca waszego znaku, przebywa w przeciwległym znaku Strzelca, sprzyjając nawiązywaniu relacji, nie zapominajcie jednak, że jest w tym znaku na wygnaniu, a więc słaby, co stawia was w podrzędnej sytuacji w przypadku negocjacji – szczególną ostrożność w interesach i ważnych ustaleniach zachowajcie w dniach od 6 do 8 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna. Szansa na owocną współpracę natomiast pojawi się między 10 a 12 grudnia, gdy Merkury ustawi się w sekstylu do Jowisza. Po 13 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w znaku Koziorożca, możecie liczyć na korzystne inwestycje i decyzje biznesowe, szczególnie między 19 a 21 grudnia, ponieważ Merkury utworzy trygon do inspirującego Urana. Od 25 do 28 grudnia sekstyl Merkurego do Neptuna sprzyja twórczym pomysłom.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus utworzy korzystny aspekt z mediumicznym Neptunem, ogarną was uczucia wyższe i chęć pomocy potrzebującym, przyjemność sprawi słuchanie muzyki oraz ogólnie kontakt ze sztuką. W tym miesiącu Wenus dwukrotnie znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, wydobywającym na światło dzienne ukryte uczucia i namiętności – najpierw od 10 do 13 grudnia, poruszając się biegiem prostym a następnie od 23 do 26 grudnia, ponieważ od 20 grudnia planeta wejdzie w retrogradację i ponowi aspekt – Święta Bożego Narodzenia mogą minąć pod znakiem czasami bolesnych, ale oczyszczających wyznań.

Mars do 13 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, w którym jest mocny, szczególnie aktywny będzie na początku miesiąca rozbudzając potrzebę romantycznych doznań, jednak między 3 a 13 grudnia aspekty Marsa z Plutonem i Jowiszem mogą wywołać potrzebę interwencji medycznej lub skierują aktywność na ochronę zdrowia. 13 grudnia Mars wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w którym pozostanie przez ok. 2 miesiące, liczcie się z tym, że partnerzy życiowi staną się wobec was bardziej wymagający. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Saturna wpłynie motywująco na współpracę zawodową.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *