Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Panny

Pierwsze dwie dekady miesiąca zapowiadają się pracowicie, na co wpłynie do 20 czerwca tranzyt Słońca przez znak Bliźniąt, energię skierujecie na rozwój kariery i wykonywanie obowiązków zawodowych, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Jowisz w Bliźniętach utworzy trygon z Plutonem w Wodniku – pojawią się wyzwania, ale też szanse na nawiązanie międzynarodowych kontaktów. 6 czerwca nów Księżyca w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna w przeciwległych Rybach, zapowiada początek miłej i długotrwałej, ale pełnej napięć współpracy, nie wszystko pójdzie jak po maśle, partnerzy bowiem będą stawiać opór i trzeba ich przekonać do swoich pomysłów, zwłaszcza między 6 a 12 czerwca. Między 18 a 20 czerwca, gdy Słońce znajdzie się w kwadraturze do Neptuna, ktoś zechce wyprowadzić was w pole lub oszukać, negocjacje nabiorą charakteru manipulacji. 20 czerwca wieczorem Słońce wkroczy do życzliwego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym możecie się rozluźnić, więcej czasu spędzać z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi, którzy objawią swoje potrzeby zwłaszcza w dniach 21 – 22 czerwca, podczas pełni Księżyca, do której dojdzie w życzliwym Koziorożcu.

Merkury, władca waszego znaku, przebywając w życzliwym Byku, 2 czerwca znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Neptunem w przeciwległych Rybach, to dobry moment na zaplanowanie wspólnych wakacji, powiodą się także egzaminy, bo możecie liczyć na podpowiedzi intuicji, zwłaszcza jeśli uruchomicie wyobraźnię. 3 czerwca Merkury wejdzie do znaku Bliźniąt, którym również włada, więc jest mocny, do 17 czerwca możecie liczyć na dobre zawodowe kontakty, szczególnie między 3 a 5 czerwca, gdy Merkury w koniunkcji z Jowiszem utworzą harmonijny aspekt z Plutonem, uda się przekonać osoby prominentne do swoich koncepcji. 12 czerwca Merkury utworzy napięty aspekt z Saturnem, co utrudni rozmowy i negocjacje, ale już 14 czerwca, gdy znajdzie się „w sercu” Słońca, zostaniecie dostrzeżeni i wysłuchani a wasze koncepcje oraz pomysły zostaną zaakceptowane. 16 czerwca Merkury wraz z Wenus utworzą kwadraturę ze zwodniczym Neptunem w przeciwległych Rybach, nie ufajcie pięknym słowom i uśmiechom, bo ulegniecie manipulacji. 17 czerwca obie planety zmienią znak i wejdą do życzliwego Raka, pozostając w koniunkcji, zaczniecie słuchać nie tyko umysłu, ale również serca, zwłaszcza w dniach 20 – 22 czerwca, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z aktywizującym Marsem. Między 25 a 27 czerwca Merkury w trygonie do Saturna sprzyja rozważnym i przemyślanym decyzjom, ostatniego dnia miesiąca natomiast Merkury w sekstylu do Urana sprawi, że odważycie się na coś szalonego i oryginalnego.

Wenus w pierwszym tygodniu czerwca będzie wędrować przez znak Bliźniąt w koniunkcji ze Słońcem, możecie więc liczyć na życzliwość i przyjazną atmosferę w pracy, między 6 a 10 czerwca natomiast kwadratura Wenus do Saturna w przeciwległych Rybach ochłodzi stosunki partnerskie, 16 czerwca, podczas napiętego aspektu, jaki Wenus z Merkurym utworzą z Neptunem, jakieś nadzieje zostaną zawiedzione, gdy druga strona nie dotrzyma słowa. 17 czerwca Wenus wraz z Merkurym zawitają do życzliwego Raka, między 27 a 29 czerwca sekstyl Wenus do Marsa sprawi, że zarówno relacje osobiste, jak i przyjacielskie, nabiorą blasku.

Mars do 9 czerwca tranzytuje znak Barana, kierując aktywność na inwestycje oraz zarządzanie wspólnymi finansami. 9 czerwca Mars wkroczy do życzliwego Byka, jest tam jednak słaby, co was rozleniwi, ale zachęci do korzystania z aktywnego wypoczynku, jedynie w dniach 9 – 12 czerwca, gdy Mars utworzy napięty aspekt z Plutonem, nie przesadzajcie z wysiłkiem, bo może się to odbić negatywnie na zdrowiu, próba zmuszenia kogoś, aby pracował bardziej wydajnie, zakończy się porażką.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *