Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w życzliwych Bliźniętach do 21 czerwca, wzmacniając przyjaźnie i rozwijając życie towarzyskie. Dni między 3 a 5 czerwca mogą być nerwowe, ponieważ w znaku Strzelca dojdzie do pełni Księżyca, towarzyszyć jej będzie dodatkowo koniunkcja Merkurego z Merkurym, emocje więc eksplodują z większą niż zwykle to bywa przy pełni siłą – dobra wiadomość jest taka, że taki układ sprzyja dobrym pomysłom i pozwala podejmować błyskawicznie decyzje. Nów Księżyca w Bliźniętach, do którego dojdzie 18 czerwca, też będzie należał do trudnych ze względu na towarzyszącą mu kwadraturę ze zwodniczym Neptunem, nie jest to dobry moment na branie kredytów lub inwestowanie, bo ktoś może was oszukać, nie dajcie się namówić na rzekomo „złoty interes”. Od 15 do 24 czerwca Jowisz znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, co może przynieść niektórym Lwom stałe dochody lub w inny sposób ustabilizować sytuację życiową. 21 czerwca Słońce wkroczy do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego warto w tym czasie zwolnić tempo, skorzystać z wakacji i wybrać się na odpoczynek. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w sekstylu do Jowisza i w trygonie do Saturna sprzyja długotrwałym inwestycjom w nieruchomości, zwłaszcza za granicą, niektóre Lwy otrzymają propozycję awansu lub nawiążą międzynarodową współpracę.

Wenus przebywa w Raku do 5 czerwca, tworząc sekstyl z romantycznym Neptunem, niektóre Lwy nawiążą ukryty romans lub zaczną marzyć o idealnym partnerstwie, duchowym związku. 5 czerwca Wenus zawita do waszego znaku i od razu znajdzie się w opozycji do zaborczego Plutona, obudzi się namiętność i jej siostra zazdrość, rozbudzą się zmysły i potrzeba silnych uczuć. W dniach od 9 do 11 czerwca Wenus utworzy napięty aspekt z Jowiszem i Węzłami Księżycowymi, pojawi się jakaś okazja do zysków lub awansu, ale przez źle pojętą dumę lub brak umiejętności oszacowania swoich możliwości, niektóre Lwy stracą szansę na sukces. W dniach 17-18 czerwca sekstyl Merkurego do Wenus w waszym znaku zapowiada miłe spotkania towarzyskie.

Mars przebywa w waszym znaku przez cały czerwiec, motywując do większej niż zwykle aktywności i zachęcając do uprawiania sportu. Szczególną ostrożność zachowajcie między 24 a 28 czerwca, kiedy dojdzie do kwadratury Marsa z nieprzewidywalnym Uranem, bo łatwo będzie o kontuzję, w pracy może dojść do konfliktu z przełożonymi lub współpracownikami, jeśli nie powstrzymacie się od impulsywnej reakcji na czyjeś niecodzienne zachowanie.

Merkury do 11 czerwca przebywa w znaku Byka, łącząc się w dniu 4 czerwca z buntowniczym Uranem, co pozwoli znaleźć rozwiązanie dla zawodowych problemów, natomiast w dniach 9 – 10 czerwca sekstyl Merkurego z Neptunem ułatwi realizację marzeń o zagranicznych wojażach. 11 czerwca Merkury zawita do życzliwych Bliźniąt, zachęcając do rozwoju życia towarzyskiego, od razu też znajdzie się w trygonie do Plutona w przeciwległym Wodniku, co usprawni przepływ informacji, ale na krótko, ponieważ tego samego dnia Pluton wycofa się do znaku Koziorożca, powrócą więc problemy zdrowotne, który wydawało się, że pokonaliście. W okolicach 15 czerwca Merkury utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, co może się wiązać z chwilowymi, przemijającymi problemami w komunikacji. W dniach 17-18 czerwca sekstyl Merkurego do Wenus zapowiada przyjemne spotkania z przyjaciółmi i udane randki, natomiast w okolicach 21 czerwca sekstyl z Marsem w waszym znaku przyśpieszy bieg zdarzeń i pomoże podjąć szybko ważne decyzja. 27 czerwca Merkury opuści życzliwe Bliźnięta i wejdzie do Raka, zaczniecie więc rozmyślać nad swoimi najbardziej ukrytymi uczuciami, ostatniego dnia miesiąca znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Saturnem, co wpłynie pozytywnie na sprawy zawodowe oraz plany inwestycyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *