Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Byka

Słońce w Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, kierując uwagę na sprawy finansowe i zabezpieczenie materialne bliskich. 4 czerwca pełnia Księżyca w Strzelcu podbije emocje związane ze stanem posiadania, zwłaszcza, że towarzyszyć jej będzie koniunkcja Jowisza z Północnym Węzłem Księżycowym oraz koniunkcja Merkurego z Uranem w waszym znaku, może więc zrobić się nerwowo, ale też pojawić się okazja do wzbogacenia. 18 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do zwodniczego Neptuna zapowiada nowy etap w życiu, pozostańcie jednak uważni, bo otrzymana propozycja pracy może posiadać wiele luk prawnych lub ustalenia okażą się niejasne, sprawdzajcie więc wszystko kilka razy. Od 15 do 24 czerwca szczodry Jowisz w waszym znaku znajdzie się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, niektóre Byki otrzymają szansę na uzyskanie stałych dochodów lub nawiązanie współpracy, która ustawi was finansowo na wiele lat, inne zainwestują w nieruchomości, jeszcze inne osiągną postawione przed sobą cele. 21 czerwca Słońce wkroczy do życzliwego Raka, nadejdzie więc czas na odpoczynek w gronie rodzinnym. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w trygonie do Saturna i w sekstylu do Jowisza może okazać się zapowiedzą nawiązania długotrwałej przyjaźni.

Wenus, patronka waszego znaku, przebywa w życzliwym Raku do 5 czerwca, w dodatku w korzystnym aspekcie do marzycielskiego Neptuna w Rybach, co sprzyja twórczości artystycznej, miłosnym romantycznym spotkaniom i wakacyjnym eskapadom. 5 czerwca Wenus wejdzie do dumnego Lwa i od razu ustawi się w opozycji do zaborczego Plutona, łatwo was będzie uwieść, więc pamiętajcie, że nie wszystko złoto, co się świeci. Między 9 a 11 czerwca Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza i Węzłów Księżycowych w waszym znaku, niektóre Byki mogą przesadzić z oceną swoich możliwości lub z powodu fałszywej dumy stracić okazję do poprawy sytuacji materialnej. W ostatnim dniu miesiąca kwadratura Wenus do Urana w waszym znaku doprowadzi do konfliktu, a nawet zerwania, ważnej relacji.

Mars przez cały miesiąc przebywa w dumnym Lwie, wzmacniając dążenie do rozrywek, rozwoju hobby i sprawienia sobie przyjemności. Między 24 a 28 czerwca kwadratura Marsa do Urana w waszym znaku może doprowadzić do radykalnego zakończenia jakiejś działalności lub ktoś wyprowadzi was z równowagi do takiego stopnia, że z dnia na dzień zakończycie znajomość.

Merkury okaże się bardzo aktywny w tym miesiącu – do 11 czerwca przebywając w waszym znaku wzmacnia intelekt i zdolność do podejmowania decyzji, szczególnie w okolicach 4 czerwca, gdy znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, podczas pełni Księżyca w Strzelcu. W dniach 9-10 czerwca sekstyl Merkurego do Neptuna rozbudzi wyobraźnię i kreatywność, co okaże się korzystne przede wszystkim dla twórców. 11 czerwca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, którymi włada, nabierze więc większej mocy, od razu też utworzy trygon z potężnym Plutonem, co wzmocni poczucie własnej wartości i pomoże podjąć ważne decyzje, zwłaszcza finansowe. Natomiast 15 czerwca kwadratura Merkurego z Saturnem utrudni negocjacje – ważne rozmowy, zwłaszcza na temat finansów, odłóżcie na inny termin. Dni między 17 a 18 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z powabną Wenus, sprzyjają rozrywkom i spotkaniom towarzyskim. 21 czerwca Merkury w sekstylu do Marsa sprawi, że będziecie myśleć sprawnie i szybko podejmować decyzje, natomiast 25 czerwca powstrzymajcie się od słownych deklaracji i nie ufajcie obietnicom, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. Ostatniego dnia miesiąca Merkury w trygonie do Saturna i w sekstylu do Jowisza w waszym znaku pomoże zawrzeć długotrwałe, korzystne kontrakty zawodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *