Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Barana

Słońce w życzliwych Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, kierując uwagę na krótkie podróże, zdobywanie i dzielenie się wiedzą, poszerzanie grona znajomych. Pełnia Księżyca w Strzelcu, do której dojdzie 4 czerwca, podniesie ciśnienie Baranom planującym podróże zagraniczne lub przygotowującym się do egzaminów, jednocześnie w pierwszym tygodniu miesiąca szczodry Jowisz w Byku znajdzie się w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowymi, co okaże się korzystne nie tylko dla podróży, ale także i finansów. Nów Księżyca w Bliźniętach, do którego dojdzie 18 czerwca, wyznaczy początek nowego etapu w edukacji lub relacjach z rodzeństwem, nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, ponieważ w tym czasie Słońce utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem – niektórzy przyjaciele okażą się nieszczerzy, ktoś może zastosować wobec was techniki manipulacyjne. Między 15 a 24 czerwca Jowisz znajdzie się w sekstylu do Saturna, co okaże się bardzo korzystne dla osób planujących inwestycje w nieruchomości lub środki trwałe, układ ten może na długo ustabilizować waszą sytuację materialną. 21 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do wrażliwego Raka, energię skoncentrujecie na sprawach związanych z domem i rodziną. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w sekstylu do Jowisza i w trygonie do Saturna sprzyja odważnym finansowym decyzjom, szczególnie związanym z nieruchomościami, to szansa na spełnienie marzeń, które właśnie teraz możecie uczynić realnymi, pod warunkiem, że podejdziecie do tego w sposób praktyczny i konsekwentny.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Lwie, aktywność więc skierujecie na działania, które nie tylko sprawiają przyjemność, ale też pokazują was od jak najlepszej strony, energii wam nie zabraknie, warto w tym czasie uprawiać sporty, bo macie szansę przekroczyć własne rekordy – jedynie w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Mars utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, wasze bezkompromisowe działanie może doprowadzić do kryzysu finansowego lub radykalnego odcięcia się od projektu, przynoszącego straty.

Do 5 czerwca Wenus przebywa jeszcze w rodzinnym Raku w korzystnym aspekcie do Neptuna w Rybach, zakochane Barany będą więc chodzić z głową w chmurach i patrzeć na świat przez różowe okulary – szczególnie osoby, które ukrywają swoje uczucia, zaczną przeżywać w wyobraźni różne warianty romantycznych wydarzeń. 5 czerwca Wenus wejdzie do życzliwego Lwa i od razu znajdzie się w opozycji do pożądliwego Plutona, wzrośnie namiętność i potrzeba zdobycia obiektu zainteresowań, nadejdzie czas zmysłowych randek i gorących romansów. Między 9 a 11 czerwca Wenus w kwadraturze do Jowisza oraz Węzłów Księżycowych podpowiada, że możecie trochę przeceniać swoje możliwości, zarówno w podbojach miłosnych, jak i w finansach, jeśli nie zachowacie odpowiednich proporcji, w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus ustawi się w kwadraturze do wybuchowego Urana, możecie utracić to, co z łatwością uzyskaliście.

Merkury w Byku przebywa do 11 czerwca, co pozwoli podejmować trafne finansowe decyzje. 4 i 5 czerwca Merkury znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, pojawi się nieprzewidywalny, nagły ruch w finansach, który stanie się przyczyną stresu lub nadmiernych emocji, zwłaszcza że towarzyszyć mu będzie pełnia Księżyca w zasobnym Strzelcu. W dniach 9-10 czerwca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Neptuna, warto w tym czasie korzystać z intuicji, szczególnie w transakcjach finansowych. 11 czerwca Merkury wejdzie do życzliwych Bliźniąt, gdzie nabiera wyjątkowo dużo mocy, do 27 czerwca warto zdobywać wiedzę, wypowiadać jasno swoje zdanie, podróżować, wzrośnie spostrzegawczość i chęć kontaktu z rodzeństwem lub sąsiadami. Kiedy tylko Merkury zawita do Bliźniąt znajdzie się w trygonie do potężnego Plutona, co stworzy szansę do nawiązania interesujących znajomości z osobami posiadającymi władzę. 15 czerwca Merkury utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, uważajcie na drogach, unikajcie nadmiernej szybkości, bo możecie złapać mandat. W dniach 17-18 czerwca Merkury w sekstylu do Wenus zapowiada rozkwit życia towarzyskiego a nawet nawiązanie romansu. 25 czerwca, gdy Merkury utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, wasze intencje zostaną źle zrozumiane a diagnozy medyczne okażą się wątpliwe. 27 czerwca Merkury wejdzie do rodzinnego Raka, w ostatnim dniu miesiąca znajdzie się w trygonie do Saturna i w sekstylu do Jowisza, układ planet sprzyja podpisywaniu umów, zwłaszcza dotyczących nieruchomości, stabilizujących waszą sytuację finansową i materialną na długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *